Spēle beigusies

Rubene 1

6 3

Irlava/Tukums

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Rubene 1) Vārtos - #96 Sintija Bāliņa
00:00 Vārtos (Irlava/Tukums) Vārtos - #31 Dana Gulbe
03:11 Vārti 1 - 0 #16 Jūlija Rozīte (#23 Elizabete Pavlovska)
03:24 Vārti 1 - 1 #26 Linda Jēgere (#9 Mariamija Gudrā)
14:45 Vārti 2 - 1 #98 Rebeka Laure (#12 Egija Katrīne Briede)
16:19 Soda metiens 2 - 1 (#41 Simona Grāpēna) nerealizēts soda metiens
16:19 Sods #21 Zanda Birze (2 min; nepareizs sitiens)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
20:40 Vārtsargs atstāj laukumu (Rubene 1) Vārtsargs atstāj laukumu - #96 Sintija Bāliņa
21:15 Sods #7 Agneta Mizga (2 min; nepareizs sitiens)
21:15 Vārtsarga maiņa (Rubene 1) Vārtos - #96 Sintija Bāliņa
23:52 Vārti 3 - 1 #27 Danute Tinkuse (#35 Annija Smilte)
25:58 Vārti 4 - 1 #23 Elizabete Pavlovska (#55 Laura Gaugere)
31:19 Vārti 5 - 1 #12 Egija Katrīne Briede (#98 Rebeka Laure)
34:50 Soda metiens 5 - 1 (#26 Linda Jēgere) nerealizēts soda metiens
34:50 Sods #6 Samanta Bērziņa (2 min; sods par soda metienu)
39:37 Vārti 6 - 1 #55 Laura Gaugere (#23 Elizabete Pavlovska)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
47:49 Vārti 6 - 2 #26 Linda Jēgere (#7 Agneta Mizga)
51:06 Vārti 6 - 3 #5 Līva Kalniņa (#22 Amanda Kipena)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Vārtsarga stat. #96 Sintija Bāliņa - Vārti: 3; Metieni: 23; Minūtes: 59:25
60:00 Vārtsarga stat. #31 Dana Gulbe - Vārti: 6; Metieni: 27; Minūtes: 60:00
60:00 Labākais spēlētājs #23 Elizabete Pavlovska
60:00 Labākais spēlētājs #26 Linda Jēgere
 
60:00 Spēles beigas 6 - 3

Komandu sastāvi:
Rubene 1 Irlava/Tukums
1.Estere Loreta Ābeltiņa #4
2.Samanta Bērziņa #62 min
3.Elīna Akmentiņa #8
4.Emīlija Salaciete #10
5.Egija Katrīne Briede #122 (1+1)
6.Jūlija Rozīte #161 (1+0)
7.Lāsma Ēvele #17
8.Elizabete Pavlovska #233 (1+2)
9.Alise Rutkovska #26
10.Danute Tinkuse #271 (1+0)
11.Marta Lība Zameca #28
12.Annija Smilte #351 (0+1)
13.Simona Grāpēna #41
14.Laura Gaugere #552 (1+1)
15.Sintija Bāliņa #96
16.Rebeka Laure #982 (1+1)
 
Treneris Linda Līce
1.Katrīna Rosoha #3
2.Līva Kalniņa #51 (1+0)
3.Agneta Mizga #71 (0+1)2 min
4.Diāna Šnepste #8
5.Mariamija Gudrā #91 (0+1)
6.Elizabete Pelēce #12
7.Linda Reinholde #16
8.Asnate Lindermane #19
9.Guntra Stocka #20
10.Zanda Birze #212 min
11.Amanda Kipena #221 (0+1)
12.Linda Jēgere #262 (2+0)
13.Dana Gulbe #31
 
Treneris Artis Zālmanis

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Rubene 1 2 (8)4 (11)0 (7)6 (26)
Irlava/Tukums 1 (6)0 (9) 2 (8)3 (23)

Tiesneši: Ilmārs Podnieks, Normunds Zēmelis

Apmeklētāji: 35

TIESNEŠI