Spēle beigusies

FK NND/RJTC

3 9

Rubene 1

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Pievienots spēlētājs #24 Elīna Martinsone
00:00 Vārtos (FK NND/RJTC) Vārtos - #1 Elfa Elīna Remeza
00:00 Vārtos (Rubene 1) Vārtos - #96 Sintija Bāliņa
03:24 Vārti 0 - 1 #16 Jūlija Rozīte (#12 Egija Katrīne Briede)
18:37 Vārti 0 - 2 #28 Marta Lība Zameca (#10 Emīlija Salaciete)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
20:55 Vārti 0 - 3 #41 Simona Grāpēna (#16 Jūlija Rozīte)
23:18 Sods #26 Alise Rutkovska (2 min; sastāva skaitlisks pārkāpums)
27:38 Vārti 0 - 4 #27 Danute Tinkuse (#28 Marta Lība Zameca)
32:38 Vārtsarga maiņa (FK NND/RJTC) Vārtos - #99 Krista Ruicēna
35:40 Vārti 1 - 4 #14 Sindija Žīgure (#3 Jana Palavinska)
36:15 Vārti 1 - 5 #12 Egija Katrīne Briede (#16 Jūlija Rozīte)
38:11 Vārti 2 - 5 #31 Dārta Derupa
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
40:27 Vārti 2 - 6 #41 Simona Grāpēna (#96 Sintija Bāliņa)
45:18 Vārti 3 - 6 #6 Emilia Helmi Maria Vahakoski
46:43 Vārti 3 - 7 #28 Marta Lība Zameca (#6 Samanta Bērziņa)
48:24 Vārti 3 - 8 (FK NND/RJTC) bumbiņa savos vārtos
56:06 Vārti 3 - 9 #41 Simona Grāpēna (#4 Estere Loreta Ābeltiņa)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Vārtsarga stat. #1 Elfa Elīna Remeza - Vārti: 4; Metieni: 20; Minūtes: 32:38
60:00 Vārtsarga stat. #99 Krista Ruicēna - Vārti: 5; Metieni: 15; Minūtes: 27:22
60:00 Vārtsarga stat. #96 Sintija Bāliņa - Vārti: 3; Metieni: 28; Minūtes: 60:00
60:00 Labākais spēlētājs #3 Jana Palavinska
60:00 Labākais spēlētājs #96 Sintija Bāliņa
 
60:00 Spēles beigas 3 - 9

Komandu sastāvi:
FK NND/RJTC Rubene 1
1.Elfa Elīna Remeza #1
2.Jana Palavinska #31 (0+1)
3.Karīna Kaminska #4
4.Emilia Helmi Maria Vahakoski #61 (1+0)
5.Inga Ērgle #7
6.Inese Adijāne #11
7.Una Deksne #13
8.Sindija Žīgure #141 (1+0)
9.Evelīna Nikolajeva #15
10.Karīna Mičule #16
11.Annija Madara Mozga #18
12.Sanita Auniņa #23
13.Elīna Martinsone #24
14.Dārta Derupa #311 (1+0)
15.Krista Ruicēna #99
 
Mediķis Ieva Priede
1.Estere Loreta Ābeltiņa #41 (0+1)
2.Samanta Bērziņa #61 (0+1)
3.Elīna Akmentiņa #8
4.Emīlija Salaciete #101 (0+1)
5.Egija Katrīne Briede #122 (1+1)
6.Jūlija Rozīte #163 (1+2)
7.Alise Rutkovska #262 min
8.Danute Tinkuse #271 (1+0)
9.Marta Lība Zameca #283 (2+1)
10.Zane Ziedone #29
11.Annija Smilte #35
12.Simona Grāpēna #413 (3+0)
13.Betija Rācene #42
14.Sintija Bāliņa #961 (0+1)
 
Treneris Linda Līce

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
FK NND/RJTC 0 (8) 2 (10)1 (10)3 (28) 
Rubene 1 2 (10)3 (12)4 (13)9 (35)

Tiesneši: Ingars Dukāts, Jānis Dainis

Apmeklētāji: 25

ELVI
TIESNEŠI