Spēle beigusies

Rubene 1

11 3

LiepU

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Rubene 1) Vārtos - #96 Sintija Bāliņa
00:00 Vārtos (LiepU) Vārtos - #90 Anete Kaminska
04:51 Sods #5 Danita Šķila (2 min; nepareizs sitiens)
05:04 Vārti 1 - 0 #55 Laura Gaugere (#4 Estere Loreta Ābeltiņa)
05:19 Vārti 2 - 0 #10 Emīlija Salaciete (#41 Simona Grāpēna)
06:45 Vārti 3 - 0 #55 Laura Gaugere (#23 Elizabete Pavlovska)
16:31 Vārti 4 - 0 #28 Marta Lība Zameca (#35 Annija Smilte)
17:23 Vārti 5 - 0 #55 Laura Gaugere
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
21:27 Vārti 5 - 1 #16 Ilze Dobele (#88 Ieva Reineka)
22:25 Sods #12 Egija Katrīne Briede (2 min; spēle ar augsti paceltu nūju)
24:44 Vārti 6 - 1 #55 Laura Gaugere (#12 Egija Katrīne Briede)
24:54 Vārti 7 - 1 #41 Simona Grāpēna (#16 Jūlija Rozīte)
24:54 Pārtraukums (LiepU) 30 sekunžu pārtraukums
34:27 Vārti 7 - 2 #13 Kate Gārde (#25 Elīza Laugale)
36:34 Sods #15 Kristīne Matisone (2 min; klupināšana, rupjība)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
40:55 Vārti 8 - 2 #41 Simona Grāpēna (#23 Elizabete Pavlovska)
43:41 Sods #5 Danita Šķila (2 min; nepareizs sitiens)
48:03 Sods #8 Anna Elizabete Pogorelova (5 min; rupjība, rupja spēle)
49:10 Vārti 9 - 2 #55 Laura Gaugere (#16 Jūlija Rozīte)
51:59 Vārti 10 - 2 #16 Jūlija Rozīte (#23 Elizabete Pavlovska)
57:15 Vārti 11 - 2 #41 Simona Grāpēna (#16 Jūlija Rozīte)
59:56 Vārti 11 - 3 #88 Ieva Reineka
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Vārtsarga stat. #96 Sintija Bāliņa - Vārti: 3; Metieni: 25; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #90 Anete Kaminska - Vārti: 11; Metieni: 37; Minūtes: 60:00
60:00 Labākais spēlētājs #23 Elizabete Pavlovska
60:00 Labākais spēlētājs #13 Kate Gārde
 
60:00 Spēles beigas 11 - 3

Komandu sastāvi:
Rubene 1 LiepU
1.Līga Balode #3
2.Estere Loreta Ābeltiņa #41 (0+1)
3.Emīlija Salaciete #101 (1+0)
4.Egija Katrīne Briede #121 (0+1)2 min
5.Jūlija Rozīte #164 (1+3)
6.Lāsma Ēvele #17
7.Elizabete Pavlovska #233 (0+3)
8.Alise Rutkovska #26
9.Marta Lība Zameca #281 (1+0)
10.Annija Smilte #351 (0+1)
11.Simona Grāpēna #414 (3+1)
12.Betija Rācene #42
13.Laura Gaugere #555 (5+0)
14.Sintija Bāliņa #96
 
Pārstāvis Jānis Dainis
Treneris Zeltīte Bankava
Treneris Linda Līce
1.Irīna Štūla-Pankoka #4
2.Danita Šķila #54 min
3.Anna Elizabete Pogorelova #85 min
4.Diāna Matisone #10
5.Kate Gārde #131 (1+0)
6.Kristīne Matisone #152 min
7.Ilze Dobele #161 (1+0)
8.Kristīne Manteniece #22
9.Elīza Laugale #251 (0+1)
10.Ieva Reineka #882 (1+1)
11.Anete Kaminska #90
 
Treneris Aivis Tālbergs

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Rubene 1 5 (14)2 (11)4 (12)11 (37)
LiepU 0 (8) 2 (9) 1 (8) 3 (25) 

Tiesneši: Ilmārs Podnieks, Normunds Zēmelis

Apmeklētāji: 16

TIESNEŠI