Spēle beigusies

Irlava/Tukums

5 6

Rubene 1

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Irlava/Tukums) Vārtos - #31 Dana Gulbe
00:00 Vārtos (Rubene 1) Vārtos - #96 Sintija Bāliņa
00:33 Vārti 1 - 0 #26 Linda Jēgere (#5 Līva Kalniņa)
02:50 Sods #19 Asnate Lindermane (2 min; sastāva skaitlisks pārkāpums)
03:19 Vārti (vairākumā) 1 - 1 #29 Zane Ziedone (#16 Jūlija Rozīte)
07:44 Vārti 1 - 2 #28 Marta Lība Zameca (#6 Samanta Bērziņa)
11:08 Vārti 2 - 2 #7 Agneta Mizga (#19 Asnate Lindermane)
11:22 Vārti 2 - 3 #16 Jūlija Rozīte (#41 Simona Grāpēna)
17:49 Vārti 3 - 3 #3 Katrīna Rosoha (#19 Asnate Lindermane)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
20:09 Vārti 3 - 4 #41 Simona Grāpēna (#16 Jūlija Rozīte)
25:48 Vārti 4 - 4 #3 Katrīna Rosoha (#31 Dana Gulbe)
26:31 Sods #26 Linda Jēgere (2 min; nepareiza grūšana)
28:35 Vārti 4 - 5 #16 Jūlija Rozīte (#41 Simona Grāpēna)
34:00 Sods #6 Samanta Bērziņa (2 min; bloķēšana)
36:09 Sods #31 Dana Gulbe (2 min; nesportiska uzvedība)
36:09 Sods #31 Dana Gulbe (10 min; nesportiska uzvedība)
36:09 Vārtsarga maiņa (Irlava/Tukums) Vārtos - #21 Zanda Birze
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
48:25 Vārtsarga maiņa (Irlava/Tukums) Vārtos - #31 Dana Gulbe
48:25 Pārtraukums (Irlava/Tukums) 30 sekunžu pārtraukums
49:12 Vārti 4 - 6 #10 Emīlija Salaciete (#3 Līga Balode)
53:51 Sods #10 Emīlija Salaciete (5 min; bīstama spēle)
54:41 Vārti (vairākumā) 5 - 6 #5 Līva Kalniņa (#26 Linda Jēgere)
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Labākais spēlētājs #19 Asnate Lindermane
60:00 Labākais spēlētājs #29 Zane Ziedone
60:00 Vārtsarga stat. #96 Sintija Bāliņa - Vārti: 5; Metieni: 26; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #31 Dana Gulbe - Vārti: 6; Metieni: 24; Minūtes: 47:44
60:00 Vārtsarga stat. #21 Zanda Birze - Vārti: 0; Metieni: 4; Minūtes: 12:16
 
60:00 Spēles beigas 5 - 6

Komandu sastāvi:
Irlava/Tukums Rubene 1
1.Katrīna Rosoha #32 (2+0)
2.Līva Kalniņa #52 (1+1)
3.Agneta Mizga #71 (1+0)
4.Mariamija Gudrā #9
5.Elizabete Pelēce #12
6.Linda Reinholde #16
7.Asnate Lindermane #192 (0+2)2 min
8.Guntra Stocka #20
9.Zanda Birze #21
10.Amanda Kipena #22
11.Linda Jēgere #262 (1+1)2 min
12.Dana Gulbe #311 (0+1)12 min
 
Treneris Artis Zālmanis
1.Līga Balode #31 (0+1)
2.Estere Loreta Ābeltiņa #4
3.Samanta Bērziņa #61 (0+1)2 min
4.Emīlija Salaciete #101 (1+0)5 min
5.Egija Katrīne Briede #12
6.Jūlija Rozīte #164 (2+2)
7.Lāsma Ēvele #17
8.Marta Lība Zameca #281 (1+0)
9.Zane Ziedone #291 (1+0)
10.Annija Smilte #35
11.Simona Grāpēna #413 (1+2)
12.Betija Rācene #42
13.Sintija Bāliņa #96
14.Rebeka Laure #98
 
Pārstāvis Jānis Dainis

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Irlava/Tukums 3 (11)1 (10)1 (5)5 (26)
Rubene 1 3 (10)2 (9) 1 (9)6 (28)

Tiesneši: Kārlis Švampe, Kārlis Treimanis

Apmeklētāji: 46

ELVI
TIESNEŠI