Spēle beigusies

FK NND/RJTC

3 4

Irlava/Tukums

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Irlava/Tukums) Vārtos - #31 Dana Gulbe
00:00 Vārtos (FK NND/RJTC) Vārtos - #1 Elfa Elīna Remeza
06:08 Vārti 0 - 1 #3 Katrīna Rosoha
11:08 Vārti 1 - 1 #18 Annija Madara Mozga (#16 Karīna Mičule)
13:23 Sods #94 Laura Beļajeva (2 min; nepareizs sitiens)
13:37 Vārti (vairākumā) 1 - 2 #26 Linda Jēgere (#7 Agneta Mizga)
15:21 Vārti 2 - 2 #31 Dārta Derupa (#36 Baiba Latiša)
18:59 Sods #12 Elizabete Pelēce (2 min; nepareizs sitiens)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
21:55 Sods #14 Sindija Žīgure (2 min; klupināšana, rupjība)
24:24 Vārti 2 - 3 #3 Katrīna Rosoha
35:24 Sods #3 Katrīna Rosoha (2 min; spēle ar augsti paceltu nūju)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
40:52 Sods #15 Evelīna Nikolajeva (2 min; nepareizs sitiens)
43:42 Sods #24 Kristīne Ieviņa (2 min; nepareizs sitiens)
45:55 Vārti 3 - 3 #18 Annija Madara Mozga (#15 Evelīna Nikolajeva)
45:55 Vārtsarga maiņa (FK NND/RJTC) Vārtos - #99 Krista Ruicēna
53:30 Sods #31 Dārta Derupa (2 min; nepareiza grūšana)
59:28 Vārti 3 - 4 #9 Mariamija Gudrā (#5 Līva Kalniņa)
59:28 Pārtraukums (Irlava/Tukums) 30 sekunžu pārtraukums
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Labākais spēlētājs #16 Karīna Mičule
60:00 Labākais spēlētājs #9 Mariamija Gudrā
60:00 Vārtsarga stat. #31 Dana Gulbe - Vārti: 3; Metieni: 43; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #1 Elfa Elīna Remeza - Vārti: 3; Metieni: 33; Minūtes: 45:55
60:00 Vārtsarga stat. #99 Krista Ruicēna - Vārti: 1; Metieni: 14; Minūtes: 14:05
 
60:00 Spēles beigas 3 - 4

Komandu sastāvi:
FK NND/RJTC Irlava/Tukums
1.Elfa Elīna Remeza #1
2.Jana Palavinska #3
3.Karīna Kaminska #4
4.Emīlija Buraka #5
5.Emilia Helmi Maria Vahakoski #6
6.Inga Ērgle #7
7.Inese Adijāne #11
8.Una Deksne #13
9.Sindija Žīgure #142 min
10.Evelīna Nikolajeva #151 (0+1)2 min
11.Karīna Mičule #161 (0+1)
12.Annija Madara Mozga #182 (2+0)
13.Sanita Auniņa #23
14.Elīna Martinsone #24
15.Keita Druvaskalna #27
16.Dārta Derupa #311 (1+0)2 min
17.Baiba Latiša #361 (0+1)
18.Sniedze Ieva Davidsone #53
19.Laura Beļajeva #942 min
20.Krista Ruicēna #99
 
Pārstāvis Karīna Saidova
Treneris Santa Muceniece
1.Katrīna Rosoha #32 (2+0)2 min
2.Līva Kalniņa #51 (0+1)
3.Agneta Mizga #71 (0+1)
4.Diāna Šnepste #8
5.Mariamija Gudrā #91 (1+0)
6.Elizabete Pelēce #122 min
7.Austra Podniece #15
8.Linda Reinholde #16
9.Asnate Lindermane #19
10.Guntra Stocka #20
11.Zanda Birze #21
12.Amanda Kipena #22
13.Kristīne Ieviņa #242 min
14.Linda Jēgere #261 (1+0)
15.Dana Gulbe #31
 
Treneris Artis Zālmanis

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
FK NND/RJTC 2 (15)0 (12)1 (17)3 (44)
Irlava/Tukums 2 (12)1 (18)1 (16)4 (46)

Tiesneši: Ingars Dukāts, Guntars Krukovskis

Apmeklētāji: 40

TIESNEŠI