Latvijas Florbola savienības pastāvīgās komitejas


 

Sacensību komiteja

Vadītājs: Pēteris Poudžiunas

Komitejas sastāvs: Dace Grizāne, Artis Drēziņš

Pilnvaru termiņš: 28.03.2018.

  

Treneru komiteja

Vadītājs: Andris Pīlups

Pilnvaru termiņš: 09.10.2019.

 

Tiesnešu komiteja

Vadītājs: Arsenijs Mihejevs

Komitejas sastāvs: Māris Kumerdanks, Dmitrijs Ivanišaks

Pilnvaru termiņš: 07.04.2018.

 

Disciplinārā komiteja

Vadītājs: Ilmārs Blumbergs

Komitejas sastāvs: Māris Kumerdanks, Artis Krauklis

Pilnvaru termiņš: 13.11.2019.

 

Apelācijas komiteja

Vadītājs: Andris Dzenis

Komitejas sastāvs: Aiga Staltmane - Vekša, Vilmārs Jukna

Pilnvaru termiņš: 20.03.2018.

 

Veterānu komiteja

Vadītājs: Einārs Bedrītis

Komitejas sastāvs: Ansis Kusiņš, Konstantīns Balzaris

Pilnvaru termiņš: 01.08.2018.