Latvietes pasaules čempionātu noslēdz ar zaudējumu vācietēm un 8. vietu

15.12.2019

Šodien Šveices pilsētā Neišatelē finišēs pasaules čempionāta florbolā sievietēm finālturnīrs. Savu pēdējo cīņu jau aizvadīja Jurija Fedulova vadītā Latvijas izlase, kas spēlē par 7. vietu ar 3:4 atzina Vācijas valstsvienības pārākumu. Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīta Inga Ametere, kuras kontā 2 (1+1) punkti.

Mūsu florbolistes spēli par 7.vietu pret vācietēm, kas šajā finālturnīrā tiešām nerādīja ievērības cienīgu sniegumu, sāka ļoti pārliecinoši, jau ceturtās minūtes laikā gūstot divus vārtus – 2:0. Rezultātu atklāja Inga Ametere, bet pārdesmit sekundes vēlāk savu golu iemeta arī Laura Gaugere, kurai asistēja Elizabete Pavlovska. Varēja cerēt, ka pretinieces tiks sakautas, taču jau 15.minūtē Vācijas izlase izmantoja skaitlisko vairākumu, vienus vārtus atgūstot – 2:1. Īstas nepatikšanas mūsu florbolistēm sākās otrajā trešdaļā, kad pretinieces piecu minūšu laikā guva trīs vārtus, pārņemot vadības grožus – 4:2. 30.minūtē mūsu meitenes rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 3:4. Vārtus guva Paula Matisone, kurai asistēja Inga Ametere. Kā izrādījās, tie šajā cīņā bija pēdējie gūtie vārti – latviešu izmisīgi centieni atspēlēties bija velti, Vācijas izlase svinēja uzvaru ar 4:3, ierindojoties 7.vietā, kamēr latvietēm nākas  samierināties ar visu laiku zemāko pocīziju – 8.vietu.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīta Inga Ametere, kura ar 2 (1+1) punktiem šajā mačā bija rezultatīvākā mūsu komandā.