"Ogres Vilki" ar cieņu piekāpjas čempionei "Lielvārdei/Fat Pipe"

17.11.2019

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe" viesojās pie vienas no divām turnīra pastarītēm – pie komandas "Ogres Vilki". Čempioni uzvarēja, taču ar tikai divu vārtu pārsvaru – 7:5. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina aizsargu Marisu Giņko.

Kamēr "Ogres Vilki" šajā sezonā pie punktiem vēl nav tikusi, čempione "Lielvārde/Fat Pipe" turnīrā cīnās ar mainīgām sekmēm. Tikai tieši pirms šīs tikšanās lielvārdieši pirmo reizi svinēja divus panākumus pēc kārtas, viesos pārspējot Liepājas komandu "Kurši/Ekovalis" (5:4), bet savā laukumā – Kocēnu "Rubeni" (8:7).

Ogrē notikušās spēles rezultātu atklāt varēja mājinieki, jo 10.minūtē uz viesu vārtiem tika piespriests soda metiens. Tomēr ogrēnietim Markusam Januševskim šoreiz neizdevās pārspēt viesu vārtsargu Jāni Salceviču – 0:0. Rezultāts tika atklāts 12.minūtē un to izdarīja Lielvārdes komanda, kas tobrīd spēlēja skaitliskajā vairākuma – 1:0, gols Ulda Dūniņa kontā. Tiesa, jau pēc 30 sekundēm vārtus guva arī Ogres florbolisti Markusa Januševska personā – 1:1. Līdz pirmajam pārtraukumam "Ogres Vilki" pat spēja izvirzīties vadībā ar 3:2. Otrās trešdaļas laikā vadības grožus tomēr pārņēma "Lielvārde/Fat Pipe" 5:4. Pēdējā perioda laikā čempioniem šo minimālo pārsvaru izdevās ne vien nosargāt, bet arī dubultot, galarezultātā svinot smagi nākušu uzvaru ar 7:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina aizsargu Marisu Giņko, kurš ar rezultativitāti šoreiz gan neizcēlās. Pa 2 (1+1) punktiem Lielvārdes komandas labā guva Rūdis Žukelis un Juris Sandis Jēgers, Ogres komandas labā pa diviem goliem iemeta brāļi Januševski – Kristers un Markuss, bet labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Edgars Engelbergs, kurš atvairīja 13 no 19 pretinieku metieniem. "Ogres Vilkiem" turnīra tabulā punktu joprojām nav, tāpēc jāsamierinās ar priekšpēdējo pozīciju. "Lielvārde/Fat Pipe" ar 17 punktiem tabulā pakāpās  uz 5.vietu.

"Ogres Vilki" - "Lielvārde/Fat Pipe" - 5:7 (3:2, 1:3, 1:2)

16:20 (5:5; 6:8; 5:7)

"Ogres Vilki" – Kristers Januševskis 2 (2+0), Markuss Januševskis 2 (2+0), Gatis Gailītis 1 (1+0), Elvijs Jankovskis 1 (0+1), Aldis Haralds Ābrams 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Rūdis Žukelis 2 (1+1), Juris Sandis Jēgers 2 (1+1), Niks Blumfelds 2 (0+2), Uldis Dūniņš 1 (1+0), Maikls Nazarovs 1 (1+0), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Antons Žuks 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (1+0), Dinārs Vaitaitis 1 (0+1), Oskars Tūtāns 1 (0+1).