"Ogres Vilki" pēc cerīga sākuma kapitulē "Pārgaujai"

13.10.2019

Viena no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm norisinājās Ogrē, kur komanda "Ogres Vilki" uzņēma vienu no līdervienībām – Stalbes "Pārgauju". 13 minūtes pirms pamatlaika beigām stalbiešiem bija tikai vienu vārtu pārsvars (5:4), bet galarezultātā viesi triumfēja ar 9:4. Pa trim punktiem uzvarētāju labā guva Olafs Zvīnis un Edgars Puriņš.

Kamēr "Ogres Vilki" vēl tikai sapņo par pirmo uzvaru vai vismaz punktu, Stalbes "Pārgauja" čempionāta pirmajās četrās kārtās guvusi trīs uzvaras un deviņus punktus. Šovakar šīs abas komandas mērojās spēkiem ogrēniešu laukumā. Tieši Ogres florbolisti bija tie, kuriem izdevās atklāt šī mača rezultātu – 7.minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Edijs Hammers. Pēc nepilnām divām minūtēm rezultāts jau atkal bija neizšķirts, jo vārtus Stalbes komandas labā iemeta Kristaps Ķikāns – 1:1. Pēc pirmā perioda visiem bija vienu vārtu pārsvars – 3:2. Otrās trešdaļa sākās ar stalbiešu vecmeistara Laura Ābola vārtu guvumu (4:2), bet perioda vidū pa golam iemeta ogrēnieši Markuss Januševskis un Elvijs Jankovskis, uz rezultātu tablo atjaunojot līdzsvaru – 4:4. 39.minūtē ar vēl vienu vārtu guvumu izcēlās Ābols, ļaujot "Pārgaujai" arī otrajā atpūtas brīdī doties ar vienu vārtu handikapu – 5:4. Pēdējā periodā ogrēniešu uzbrukums palika tukšā, kamēr viesi guva vēl četrus vārtus - "Pārgauja" varēja svinēt pārliecinošu uzvaru ar 9:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Kristaps Ķikāns, kuram šajā mačā divi vārtu guvumi. Divus vārtus guva arī Lauris Ābols, bet rezultatīvākie ar trim punktiem katram bija Olafs Zvīnis un Edgars Puriņš. Ogres komandā rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija Elvijs Jankovskis, kuram arī labākā spēlētāja gods, 2 (1+1) punktus sakrāja Edijs Hammers. Stalbes "Pārgaujai" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā jau 12 punktu un 2.vieta, bet "Ogres Vilki" joprojām bez punktiem un priekšpēdējā pozīcijā.

"Ogres Vilki" – SK "Pārgauja" 4:9 (2:3, 2:2, 0:4)

18:29 (5:11; 7:8; 6:10)

"Ogres Vilki" – Elvijs Jankovskis 3 (2+1), Edijs Hammers 2 (1+1), Markuss Januševskis 1 (1+0), Stefans Roberts Dimza 2 (1+1).

SK "Pārgauja" – Olafs Zvīnis 3 (2+1), Edgars Puriņš 2 (2+0), Kristaps Ķikāns 2 (2+0), Lauris Ābols 2 (2+0), Mārtiņš Zicmanis 2 (0+2), Mārtiņš Rajeckis 1 (1+0), Mārtiņš Muižnieks 1 (1+0), Māris Zicmanis 1 (0+1), Miķelis Koknesis Roops 1 (0+1), Emīls Eglītis 1 (0+1), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).