Jau pirmajā kārtā arī "bullīši" - "Kurši/Ekovalis" pieveic "Rubeni"

15.09.2019

Ja vakar, kad Lielvārdē notika ELVI florbola līgas vīriešiem atklāšanas spēle, čempione "Lielvārde/Fat Pipe" tikai pagarinājuma pēdējās sekundēs ar 6:5 pārspēja vicečempioni "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka", tad šodien Liepājā vietējai komandai "Kurši/Ekovalis", lai pieveiktu Kocēnu "Rubeni", jau vajadzēja pēcspēles metienus. Arī šajā mačā galarezultāts ir 6:5 PS, izšķirošo bullīti aukstasinīgi realizēja gados jaunais liepājnieks Sandis Lēvalds.

Liepājā šovakar spēkiem mērojās divas komandas, kas starpsezonu laikā ieguvušas ļoti vērtīgus sastāva papildinājumus – vietējā "Kurši/Ekovalis" ar Tomu Akmeņlauku ierindā uzņēma Kocēnu "Rubeni", kuru tagad pārstāv Ivo Balodis. Jau 2.minūtes sākumā mača rezultātu ar precīzu metienu atklāja kocēnietis Ingars Matisons – 1:0. Pēc pirmā perioda rezultāts gan bija neizšķirts, jo ar golu atbildēja tagad jau liepājnieks Toms Akmeņlauks – 1:1. Otrās trešdaļas laikā vadībā ar 4:3 izvirzījās viesi, kuru labā divus vārtus guva Ivo Balodis. Spēles pamatlaiks gan noslēdzās neizšķirti (5:5), turklāt atspēlēties nācās jau kocēniešiem, kuru labā vārtus guva Aivars Kristiāns Rullis. Papildlaikā vārti netika gūti, lai gan laukuma saimniekiem bija iespēja divas minūtes spēlēt skaitliskajā vairākumā. Pēcspēles metienu sēriju lielā mērā izšķīra Liepājas komandas vārtsarga Edgara Rimarenko veiksmīgā spēle – viņš atvairīja pirmos trīs pretinieku metienus. Savukārt liepājnieki Gints Siliņš, Mihails Kostusevs un Sandis Lēvalds savas iespējas realizēja, sērijā savai komandai nodrošinot panākumu ar 3:1, bet visā spēlē uzvaru ar 6:5 un divus punktus turnīra tabulā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Toms Akmeņlauks, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tikpat punktu arī Kasparam Klameram un Edgaram Freimanim. Pa diviem vārtiem Kocēnu komandas labā guva Ivo Balodis un Ingars Matisons, divas rezultatīvas piespēles Reinim Mirkšam, bet labākā spēlētāja balvu saņēma piektā gola autors Aivars Kristiāns Rullis.