"Talsu NSS/Krauzers" atņem čempioniem laukuma priekšrocības

23.03.2019

Jau pirmajā ELVI florbola līgas  pusfināla sērijas spēlē savas ambīcijas nodemonstrēja "Talsu NSS/Krauzers", kas pretinieku laukumā  ar 8:7 pārspēja pašreizējo čempioni "Betsafe Oxdog Ulbroka". Neapturam bija Talsu komandas kapteinis Artis Raitums, kurš ulbrokiešu vārtos sabēra četras bumbiņas, kā arī izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Komandai "Talsu NSS/Krauzers" ceļā uz pusfinālu vajadzēja sešas spēles, lai tiktu galā ar Kocēnu "Rubeni" (5:3, 3:4, 5:2, 1:2, 8:4, 5:1). Čempionei "Betsafe Oxdog Ulbroka" klājās vēl grūtāk, jo FBK "Valmiera" tika nolauzta tikai ceturtdaļfināla sērijas septītajā mačā, kas notika aizvakar (5:0, 5:9, 4:5 PS, 6:3, 3:7, 11:3). Regulārajā turnīrā ulbrokieši ieņēma pirmo vietu, bet talsinieki noslēdza līderu kvartetu.

Pusfināla sērijas pirmās spēles pirmā perioda vidū rezultātu atklāja viesi – 1:0, vārti talsinieka Jāņa Ragovska kontā. Pēc pāris minūtēm mājinieks Edžus Ceriņš atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet pirmajā pārtraukumā ar divu vārtu pārsvaru devās "Talsu NSS/Krauzers" – 3:1. Savi divu vārtu handikapu talsinieki saglabāja arī otrajā trešdaļā – 5:3. Pēdējā periodā ulbrokieši trīs reizes spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (4:5, 6:7 un 7:8), tomēr Talsu komanda neļāva viņiem panākt izlīdzinājumu. Ulbrokas komandai nelīdzēja arī vārtsarga mainīšana pret sesto laukuma spēlētāju - "Talsu NSS/Krauzers" svinēja uzvaru ar 8:7, sērijā izvirzoties vadībā ar 1:0.

Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju rindās saņēma Artis Raitums, kurš ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Viņa komandas biedram Jānim Ragovskim 4 (2+2) punkti. Par labāko starp ulbrokiešiem tika atzīts vecmeistars Atis Blinds, kurš izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. 4 (2+2) punkti Edžum Ceriņam, bet Lauris Zaicevs guva 3 (2+1) punktus. Sērijas otrā spēle notiks jau rīt – turpat Ulbrokas sporta kompleksā.

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – "Talsu NSS/Krauzers" 7:8 (1:3, 2:2, 4:3), sērijā 0:1

22:22 (4:7, 11:8, 7:4)

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Edžus Ceriņš 4 (2+2), Lauris Zaicevs 3 (2+1), Atis Blinds 2 (2+0), Niks Ķuzulis 2 (0+2), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0), Kristers Eglītis 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Artis Raitums 5 (4+1), Jānis Ragovskis 4 (2+2), Toms Bitmanis 2 (0+2), Matīss Fogelis 1 (1+0), Emīls Krūmiņš 1 (1+0), Armands Budreika 1 (0+1).