Čempioni viesos grauj "Valmieru", sērijā 2:1

09.03.2019

ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīja ceturtdaļfināla sērijas trešo spēli, kurā savu pretinieci "Valmieru" burtiski sagrāva ar 12:1. Sērijā vadību ar 2:1 atguvuši ulbrokieši, kuru sastāvā rezultatīvākais šajā mačā ar 4 (1+3) punktiem bija Lauris Zaicevs.

Sērijā starp čempioni "Betsafe Oxdog Ulbroka" un vicečempioni "Valmieru", kura kā pēdējā kvalificējās izslēgšanas spēlēm, pēc diviem Ulbrokā notikušiem mačiem rezultāts bija neizšķirts – 1:1. Pirmajā spēlē ar 5:0 uzvarēja ulbrokieši, bet otrajā valmierieši spēja revanšēties ar 9:5. Šīvakara spēlē, kas notika Vidzemes Olimpiskajā centrā, rezultātu 8.minūtē atklāja mājinieks Matīss Salmiņš (1:0). Kā vēlāk izrādījās, tie šajā mačā bija valmieriešu goda vārti. Pirms paša pārtraukuma Niks Ķuzulis un Rolands Kovaļevskis vadībā ar 2:1 izvirzīja viesus, pēc otrās trešdaļas rezultāts bija jau 4:1, bet visā cīņā Ulbrokas komanda triumfēja ar 12:1. Sērijā līdz četrām uzvarām čempioni atguvuši vadību ar 2:1.