"Lielvārde/Fat Pipe" revanšējas neērtajai "Pārgaujai"

15.02.2019

Vienīgajā šovakar notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē negaidīti pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Lielvārde/Fat Pipe" kas viesojās Stalbē pie sev neparocīgās pretinieces "Pārgaujas". Lielvāvārdieši ar 8:3 revanšējās par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, rezultatīvākais ar 4 (1+3) punktiem bija Aivis Kusiņš.

Pirmā riņķa mačā, kas norisinājās Lielvārdē, mājinieki jau pirmo desmit minūšu laikā izvirzījās vadībā ar 3:0, bet galarezultātā bija spiesti atzīt "Pārgaujas" pārākumu, piekāpjoties 7:8. Šovakar Stalbē spēles rezultātu 4.minūtē atklāja mājinieki Mārtiņa Rajecka personā (1:0), bet jau nākamajā minūtē lielvārdietis Aivis Kusiņš atjaunoja neizšķirtu (1:1). Stalbieši vēlreiz izvirzījās vadībā ar 2:1, bet pēc pirmā perioda divu vārtu pārsvars jau bija "Lielvārdei/Fat Pipe" - 4:2. Otrās trešdaļas laikā Lielvārdes florbolisti praktiski izšķīra spēles likteni, izvirzoties vadībā ar 8:3, bet pēdējā periodā nevienai no komandām gūt vārtus vairs neizdevās. Lielvārdieši varēja svinēt negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 8:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Ervīns Torsters, kurš izcēlās ar vienu vārtu guvumu. Rezultatīvākais viņa komandā ar 4 (1+3) punktiem bija Aivis Kusiņš, bet 3 (1+2) punkti Artūra Skadiņa kontā. Labākā spēlētāja balvu mājinieku sastāvā saņēma Mārtiņš Rajeckis, kurš ar diviem vārtu guvumiem bija arī rezultatīvākais. Lielvārdes komandai pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir jau 36 punkti un kāpiens uz otro vietu, bet "Pārgaujai" joprojām 31 punkts un 4.vieta.

SK "Pārgauja"  – "Lielvārde/Fat Pipe" 3:8 (2:4, 1:4, 0:0)

25:29 (6:14, 13:11, 6:4)

SK "Pārgauja" – Mārtiņš Rajeckis 2 (2+0), Edgars Puriņš 2 (0+2), Olafs Zvīnis 1 (1+0), Gvido Lauga 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Aivis Kusiņš 4 (1+3), Artūrs Skadiņš 3 (1+2), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Antons Žuks 1 (1+0), Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Niks Blumfelds 1 (0+1), Mariss Giņko 1 (0+1), Jānis Salcevičs 1 (0+1).