"Talsu NSS/Krauzers" ar tikai divu vārtu pārsvaru uzvar "Ogres Vilkus"

13.01.2019

Pirmajā no divām šodien paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm komanda no līderu kvarteta "Talsu NSS/Krauzers" viesojās pie turnīra pastarītes "Ogres Vilki". Talsiniekiem izdevās sagādāt ogrēniešiem 15.zaudējumu tikpat spēlēs, bet uzvara nebija nemaz tik pārliecinoša – tikai 6:4. Rezultatīvākais starp kurzemniekiem ar 3 (2+1) punktiem bija viņu kapteinis Artis Raitums.

Pirmā apļa mačā starp "Talsu NSS/Krauzeru" un "Ogres Vilkiem", kas notika Talsos, kurzemnieki pamatīgi sakāva savus viesus, uzvarot ar 14:5. Šovakar ogrēnieši savā laukumā gribēja nodemonstrēt pavisam citu spēles kvalitāti, tieši viņi bija tie, kuri Elvija Jankovska personā 8.minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, atklājot rezultātu – 1:0. 10.minūtē Talsu komandas kapteinis Artis Raitums atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet 13.minūtē mājinieki izmantoja vēl vienu skaitlisko vairākumu – 2:1, gols Markusa Januševska kontā. Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo atkal bija neizšķirts, jo ar vēl vienu vārtu guvumu izcēlās Raitums – 2:2. Arī spēles vidū rezultāts vēl bija neizšķirts (3:3), bet pēc otrās trešdaļas  vadībā ar vienu vārtu handikapu atradās viesi – 4:3. Pēdējā periodā Talsu florbolisti guva par vieniem vārtiem vairāk, nekā viņu pretinieki, un varēja svinēt smagi nākušu, bet viņiem ļoti nozīmīgu uzvaru ar 6:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Arti Raitumu, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais. Pa 2 (1+1) punktiem viņa komandā savāca Armands Budreika, Toms Bitmanis un Jānis Ragovskis. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma vārtsargs Edgars Engelbergs, kurš atvairīja 29 no 35 pretinieku metieniem. Ogrēniešu sastāvā ar "hat-trick" izcēlās Markuss Januševskis, bet 2 (1+1) punkti Elvijam Jankovskim. Talsu komandai pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 29 punkti un nu jau otrā vieta, bet "Ogres Vilki" joprojām bez punktiem.

FK "Ogres Vilki"  – "Talsu NSS/Krauzers" 4:6 (2:2, 1:2, 1:2)

19:35 (5:14, 4:11, 10:10)

FK "Ogres Vilki" – Markuss Januševskis 3 (3+0), Elvijs Jankovskis 2 (1+1), Stefans Roberts Dimza 2 (0+2), Edgars Birkenfelds 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Artis Raitums 3 (2+1), Armands Budreika 2 (1+1), Toms Bitmanis 2 (1+1), Jānis Ragovskis 2 (1+1), Emīls Krūmiņš 1 (1+0), Oskars Bergmanis 1 (0+1), Mareks Stančiks 1 (0+1).