Čempioni izglābjas no "Ogres Vilku" zobiem

12.01.2019

Samērā smagi nākušu panākumu šovakar izcīnīja ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas savā laukumā tikai pamatlaika pēdējo astoņu minūšu laikā nokārtoja sev uzvaru pār turnīra pastarīti "Ogres Vilki" – 8:5. Gandrīz visos savas komandas vārtu guvumos piedalījās Edžus Ceriņš, kura kontā 7 (4+3) punkti.

Čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" šovakar savā laukumā uzņēma turnīra pastarīti "Ogres Vilki", kas savās līdzšinējās 13 spēles bija piedzīvojusi tikai zaudējumus. Lai arī ogrēnieši nekādā gadījumā nebija uzskatāmi par šī mača favorītiem, tieši viņi bija tie, kuri atklāja rezultātu – 3.minūtē Markuss Januševskis realizēja soda metienu (1:0), bet 5.minūtē viņš jau dubultoja "Ogres Vilku" pārsvaru (2:0). Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo gan bija līdzsvars, jo ar diviem vārtu guvumiem atbildēja ulbrokietis Edžus Ceriņš – 2:2. Neizšķirts bija arī pēc otrās trešdaļas (4:4), bet pēdējā perioda sākumā viesus vēlreiz vadībā ar precīzu metienu izvirzīja Elvijs Jankovskis (5:4). Čempioni atrada spēkus saņemties un atlikušajā laikā guva četrus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 8:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Edžus Ceriņš, kurš šajā mačā bija izcili rezultatīvs – 7 (4+3) punkti. 5 (2+3) punkti viņa komandas biedram Kasparam Šķēlam, bet 3 (1+2) punktus sakrāja Rolands Kovaļevskis. Labākā spēlētāja balvu ogrēniešu sastāvā saņēma Elvijs Jankovskis, kurš izcēlās ar "hat-trick", divi goli viņa komandas biedram Markusam Januševskis. Ulbrokas komanda pēc šīs uzvaras ar 30 punktiem kļuva par turnīra tabulas līderi, bet ogrēnieši joprojām bez punktiem un attiecīgi pēdējā vietā.

"Betsafe Oxdog Ulbroka"  – FK "Ogres Vilki" 8:5 (2:2, 2:2, 4:1)

39:12 (9:6, 14:2, 16:4)

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Edžus Ceriņš 7 (4+3), Kaspars Šķēls 5 (2+3), Rolands Kovaļevskis 3 (1+2), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0).

FK "Ogres Vilki" – Elvijs Jankovskis 3 (3+0), Markuss Januševskis 2 (2+0), Stefans Roberts Dimza 1 (0+1), Ivo Ivanovs 1 (0+1).