Rezultāta šūpolēs "Kurši/Ekovalis" augstāk par "Valmieru"

06.01.2019

Pirmajā no divām šovakar notikušajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm Liepājas "Kurši/Ekovalis" viesojās pie "Valmieras". Vairākas reizes mainoties vadībai, uzvaru ar 7:5 svinēja liepājnieki, kuru rindās ar 4 (3+1) rezultativitātes punktiem izcēlās Ralfs Polis.

Gan "Valmierai", gan Liepājas komandai "Kurši/Ekovalis" šī bija jau otrā spēle divu dienu laikā. Vakar valmierieši pēcspēles metienu sērijā ar 10:9 pārspēja čempioni "Betsafe Oxdog Ulbroka". Bet liepājnieki bija bezspēcīgi pret jauno turnīra tabulas līderi "Rubeni", kam kapitulēja ar 1:11. Šīvakara mača rezultātu 14.minūtes pašā sākumā atklāja valmierietis Mārtiņš Broks (1:0), bet pēc desmit sekundēm Daniels Urbanovičs mājinieku pārsvaru jau dubultoja – 2:0. Vēl pēc 20 sekundēm ar vārtu guvumu izcēlās arī liepājnieks Ralfs Polis (1:2). Arī pirms pārtraukuma tikai vienu vārtu pārsvars bija Valmieras komandai – 3:2. Otrās trešdaļas laikā trīs bezatbildes vārtus guva viesi, izvirzoties vadībā ar 5:3. Sešas minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts (5:5), bet atlikušajā laikā ar vārtu guvumiem izcēlās liepājnieki Ralfs Polis un Ričards Dēvits, nodrošinot savai komandai uzvaru ar 7:5.

Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts Ralfs Polis, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Viņa komandas biedram Ričardam Dēvitam 3 (2+1) punkti. Valmieras komandas sastāvā labākā spēlētāja balvu saņēma Gatis Liepiņš, kurš šajā mačā ar rezultativitāti gan neizcēlās. Mārtiņa Broka kontā 4 (1+3) punkti, bet Intam Vilkam 3 (2+1) punkti. Liepājas "Kurši/Ekovalis" pēc šīs uzvaras ar 24 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz 4.vietu, bet "Valmierai" 18 punktu un tikai 9.vieta.