"Valmierai" trešā uzvara pēc kārtas – sakauta "Ķekava"

26.11.2018

Trešo panākumu pēc kārtas guvusi sezonu ne pārāk veiksmīgi sākusī ELVI florbola līgas vīriešiem vicečempione "Valmiera". Šovakar valmierieši savā laukumā ar 8:3 sakāva "Ķekavu". Pat trim rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Ivo Balodis un Arnijs Kuratņiks.

FBK "Valmiera", kas jaunās sezonas pirmajās septiņās spēlēs bija guvusi tikai vienu uzvaru, bet pēc tam svinēja vēl divus panākumus, šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā uzņēma "Ķekavu", kas līdz šim bija izcīnījusi par pieciem punktiem vairāk. Jau 2.minūtē mājinieki aizturētā soda laikā atklāja spēles rezultātu – 1:0, vārtus guva Ivo Balodis. 8.minūtē viņš Valmieras komandas pārsvaru jau dubultoja – 2:0. 11.minūtē savus pirmos vārtus guva arī ķekavieši, kuru rindās ar precīzu metienu izcēlās Jānis Liepa – 1:2. Vienu vārtu pārsvars laukuna saimniekiem bija arī pēc pirmā perioda – 3:2. Otrās trešdaļas vidū ķekaviešiem izdevās panākt neizšķirtu (3:3), bet, kā vēlāk izrādījās, tie bija viņu pēdējie šajā spēlē gūtie vārti. Līdz otrajam pārtraukumam valmierieši izvirzījās vadībā ar 6:3, bet pēdējā periodā guva vēl divus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:3.