"Pārgauja" savā stilā pārspēj talsiniekus

27.10.2018

ELVI florbola līgā vīriešiem piekto uzvaru izcīnījusi Stalbes "Pārgauja", kas šovakar savā laukumā pēcspēles metienos ar 9:8 pieveica komandu "Talsu NSS/Krauzers". Par mača varoni kļuva Olafs Zvīnis, kuram šajā cīņā četri goli un realizēts pēcspēles "bullītis".

Stalbes "Pārgauja", kas iepriekšējā mačā ar 3:8 atzina Kocēnu "Rubenes" pārākumu, šovakar savā laukumā uzņēma vienu no līdervienībām - "Talsu NSS/Krauzeru". Talsinieki Stalbē bija ieradušies ar divu zaudējumu sēriju, ko noteikti gribēja pārtraukt. Pirmais periods noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu – 1:1. Pirmos vārtus 3.minūtē guva stalbietis Olafs Zvīnis, bet 16.minūtē ar vārtu guvumu atbildēja talsinieks Jānis Škutāns. Otrās trešdaļas laikā vadībā ar 4:3 izvirzījās talsu komanda. Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām viesiem bija divu vārtu pārsvars (7:5). Laukuma saimnieki sāka mainīt savu vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. 58.minūtē Olafs Zvīnis samazināja pretinieku pārsvaru līdz minimumam (6:7), bet jau tajā pašā minūtē talsinieks Valters Kalnietis atjaunoja divu vārtu handikapu, ieraidot bumbiņu tobrīd tukšajos mājinieku vārtos – 8:7. Pamatlaikā vēl bija jāaizvada divas minūtes, "Pārgaujai" šī laika pietika, lai Olafs Zvīnis gūtu vēl divus vārtus, burtiski izraujot neizšķirtu rezultātu – 8:8. Pagarinājumā vārtu guvumi netika fiksēti, bet pēcspēles metienu sērijā ar izmantotām iespējām izcēlās stalbieši Edgars Puriņš, Mārtiņš Muižnieks un Olafs Zvīnis, kamēr Talsu komandas labā golu iemeta tikai Valters Kalnietis. "Pārgaujai" uzvara ar 9:8 un divi punkti turnīra tabulā, kamēr Talsu komandai jāsamierinās ar vienu punktiu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Olafs Zvīnis, kuram šajā mačā četri goli. Ar 4 (2+2) punktiem izcēlās Artūrs Jurševskis, bet pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Miķelis Koknesis Roops un Gvido Lauga. Par labāko starp talsiniekiem atzina Tomu Bitmani, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais. Pa trim punktiem sakrāja Valters Kalnietis un Artis Raitums. Stalbes SK "Pārgauja" pēc šīs uzvaras ar 14 punktiem pakāpās uz 4.vietu turnīra tabulā, bet talsiniekiem par punktu mazāk un 5.vieta.

SK "Pārgauja" – "Talsu NSS/Krauzers" 9:8 PS (1:1, 2:3, 5:4, 0:0, 1:0)

24:28 (9:10, 9:7, 11:9, 5:2)

SK "Pārgauja" – Olafs Zvīnis 4 (4+0), Artūrs Jurševskis 4 (2+2), Miķelis Koknesis Roops 2 (1+1), Gvido Lauga 2 (1+1), Emīls Eglītis 2 (0+2), Oskars Balodis 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" – Toms Bitmanis 4 (3+1), Artis Raitums 3 (1+2), Valters Kalnietis 2 (1+1), Jānis Škutāns 1 (1+0), Viesturs Mārtiņš Rubenis 1 (1+0), Mareks Stančiks 1 (0+1).