Igaunijas izlase vēlreiz pārspēj rīdzinieces

21.10.2018

Šodien viena ELVI florbola līgas sievietēm spēle notika Tartu, kur Igaunijas izlase uzņēma Latvijas vicečempiones – NND Rīga" florbolistes. Igaunietes jau otro reizi šajā sezonā pārspēja rīdzinieces, šoreiz uzvarot ar 9:3.

"NND Rīga" un Igaunijas izlases pirmajā savstarpējā mačā, kas notika Rīgā, ar 4:3 pēcspēles metienos uzvarēja igaunietes. Šodien abas komandas tikās Tatu. Spēli veiksmīgāk sāka rīdzinieces, kuras pēc Karīnas Mičules un Santas Mucenieces metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Līdz pirmajam pārtraukumam mājiniecēm izdevās panākt izlīdzinājumu – 2:2. Otrā perioda laikā vadībā ar 5:2 izvirzījās igaunietes, kuras galarezultātā svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta vārtsardze Saskija Ormaka, kura atvairīja 31 no 34 pretinieču metieniem. Rezultatīvākā viņas komandā ar 6 (4+2) punktiem bija Sirle Nellisa, divi goli Janai Klavanei, bet 2 (1+1) punkti Kafrei Latmetai. Labākās spēlētājas balvu Rīgas komandā saņēma trešo vārtu autore Santa Torstere. Pēc šīs uzvaras Igaunijas izlasei 14 punktu un pirmā vieta, bet rīdziniecēm septiņi punkti un tagad jau tikai 4.vieta.

Igaunijas izlase – "NND Rīga" 9:3 (2:2, 3:0, 4:1)

29:34 (8:9, 8:11, 13:14)

Igaunijas izlase – Sirli Nellisa 6 (4+2), Jane Klavane 2 (2+0), Šarlote Marlēna Koverika 2 (1+1), Kadre Lātmete 2 (1+1), Pireta Puidaka 2 (0+2), Kristi Rikberga 1 (1+0), Merli Suvari 1 (0+1).

"NND Rīga" – Karīna Mičule 1 (1+0), Santa Muceniece 1 (1+0), Santa Torstere 1 (1+0), Karīna Saidova 1 (0+1), Ieva Dimante 1 (0+1).