"Kurši/Ekovalis" savā laukumā šokē "Rubeni"

09.09.2018

ELVI florbola līgas vīriešiem jauno sezonu cerīgi sākusi Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis", kas šovakar savā laukumā ļoti rezultatīvā cīņā ar 11:8 pārspēja titulēto Kocēnu komandu "Rubene". Liepājnieku labā pa 4 (2+2) punktiem guva Kaspars Klamers un Mihails Kostusevs.

"Kurši/Ekovalis" ELVI florbola līgas vīriešiem jauno sezonu sāka ar maču savā laukumā pret titulēto Kocēnu komandu "Rubene". Spēle rezultātu 3.minūtē atklāka kocēnietis Ingars Matisons (1:0), bet liepājnieki piecu minūšu laikā atbildēja ar pieciem goliem, divi no kuriem bija Ginta Siliņa kontā – 5:1. Pēc pirmā perioda laukuma saimnieki atradās vadībā ar 6:3. Otrās trešdaļas laikā viesiem izdevās nedaudz samazināt rezultāta starpību – 68, tomēr pēdējo periodu veiksmīgāk aizvadīja liepājnieki, nodrošinot sev šīs sezonas pirmo uzvaru ar 11:8.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts vārtsargs Edgars Rimarenko, kurš atvairīja 44 no 52 pretinieku metieniem. Rezultatīvākie Liepājas komandā ar 4 (2+2) punktiem katram bija Kaspars Klamers un Mihails Kostusevs. Ar "hat-trick" izcēlās Gints Siliņš, 3 (2+1) punkti Ingara Jansona kontā, bet divus vārtus guva Kristaps Ošs-Ervics. Labākā spēlētāja balvu Kocēnu komandā saņēma Ingars Matisons, kura kontā 5 (4+1) punkti, bet rezultatīvākais ar 7 (3+4) punktiem bija Atis Stepāns. 3 (1+2) punktus guva Reinis Mirkšs.

"Kurši/Ekovalis" – "Rubene" 11:8 (6:3, 2:3, 3:2)

47:52 (11:15, 17:16, 19:21)

"Kurši/Ekovalis" – Kaspars Klamers 4 (2+2), Mihails Kostusevs 4 (2+2), Gints Siliņš 3 (3+0), Ingars Jansons 3 (2+1), Kristaps Ošs-Ervics 2 (2+0), Arvis Aniņš 2 (0+2), Ivo Popovs 1 (0+1), Madars Plepis 1 (0+1), Edgars Freimanis 1 (0+1).

"Rubene" – Atis Stepāns 7 (3+4), Ingars Matisons 5 (4+1), Reinis Mirkšs 3 (1+2), Juris Zilberts 1 (0+1).