Stalbes "Pārgauja" izkaļ sev otru ELVI līgas bronzu

14.04.2018

Otro pavasari pēc kārtas par ELVI florbola līgas vīriešiem bronzas medaļnieci kļuvusi Stalbes SK "Pārgauja", kas šovakar "Arēnā Rīga" papildlaikā ar 6:5 pārspēja Kocēnu "Rubeni". Uzvaras vārti Edgara Puriņa kontā.

Stalbes "Pārgauja", kas pirms gada "Arēnā Rīga" izcīnīja savas pirmās medaļas, spēlē par 3. vietu papildlaikā izraujot uzvaru pār "Valmieru", šodien bronzas mačā spēkojās ar Kocēnu "Rubeni", kam tā bija debija valsts galvenajā sporta spēļu arēnā. Tieši kocēnieši bija tie, kuri pirmie varēja uzgavilēt - 3. minūtē mača rezultātu atklāja Atis Stepāns (1:0). Perioda vidū pēc Edgara Puriņa diviem vārtu guvumiem vadības grožus pārņēma "Pārgauja" - 2:1, bet minūti pirms pirmā pārtraukuma Artūrs Jurševskis realizēja soda metienu, panākot jau 3:1. Otrās trešdaļas sākumā Stalbes komandai vajadzēja tikai 12 sekundes, lai skaitlisko vairākumu realizētu Gvido Lauga (4:1), bet 25. minūtē vienus vārtus atguva Kocēnu komandas uzbrucējs Ingars Matisons - 2:4. Pēdējā perioda pirmajā pusē pa golam iemeta kocēnieši Renārs un Mārtiņš Jēkabsoni, atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 4:4. 48. minūtē abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem - uz Gvido Laigas golu ar to pašu atbildēja Reinis Mirkšs (5:5). Līdz pamatlaika beigām rezultāts vairs nemainījās, tāpēc uzvarētājus bija jānoskaidro pagarinājumā. Papildlaika 6. minūtē stalbieša Edgara Puriņa raidītā bumbiņa atsitās pret vārtu pārliktni, pēc tam pret zemi un izleca no vārtiem. Tiesneši noskatījās atkārtojumu un paziņoja, ka ir fiksēts vārtu guvums, līdz ar to "Pārgauja" varēja svinēt uzvaru ar 6:5 un bronzas medaļu iegūšanu.

Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts Edgars Puriņš, kurām šajā mačā "hat-trick". Ar diviem vārtu guvumiem izcēlās viņa komandas biedrs Gvido Lauga. Labākā spēlētāja balvu Kocēnu komandā saņēma divu rezultatīvu piespēļu autors Gatis Akūlovs, Atis Stepāns savāca 2 (1+1) punktus.

"Rubene" - "Pārgauja" 5:6 (1:3, 1:1, 3:1, 0:1)
Vārti: 2:33 Stepāns (Zilberts) 1:0, 8:23 Puriņš (Rajecikis) 1:1, 10:40 Puriņš (Miezītis) 1:2, 19:00 Jurševskis sm. 1:3, 20:12 Lauga (Ābols) 1:4, 24:52 Matisons (Stepāns) 2:4, 45:41 R.Jēkabsons (Zilberts) 3:4, M.Jēkabsons (Akūlovs) 4:4, 47:31 Lauga (Ābols) 4:5, 47:53 Mirkšs (Akūlovs) 5:5, 65:48 Puriņš (Rajeckis) 5:6
Vārtsargi: Roberts Trepšs (Āris Aldiņš) - Renārs Arājs
Metieni: 39:24 (12:8, 15:7, 8:7, 4:1)