Par 2. līgas čempioni kļūst "SC Mēmele/Code", vicečempione - "Kalsnava"

08.04.2018

Šovakar Bauskā ar mājinieku komandas "SC Mēmele/Code" triumfu" noslēdzās Latvijas čempionāta florbolā 2. līgas turnīrs. Baušķenieki finālspēlē ar 8:5 uzvarēja FK "Kalsnava" florbolistus, uzvarētāju rindās ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Aivis Barkovskis.

Gluži tāpat kā mačā par bronzas medaļām, arī finālspēlē rezultatīvs bija jau pirmais nākamo uzvarētāju uzbrukums - 38. sekundē pirmo bumbiņu kalsnaviešu vārtos ieraidīja Pēteris Maziks (1:0). 11. minūtē "SC Mēmele/Codei" bija iespēja izpildīt soda metienu, to aukstasinīgi realizēja Aivis Barkovskis, panākot jau 2:0. 16.minūtē pirmos vārtus guva FK "Kalsnava" - 1:2, ar precīzu metienu izcēlās Rauls Kalniņš. Šo minimālo vienu vārtu pārsvaru mājiniekiem izdevās nosargāt otrās trešdaļas laikā, pēc tās rezultāts bija 4:3. Arī pēdējā periodā Kalsnavas florbolistiem tā arī neizdevās panākt vismaz izlīdzinājumu - "SC Mēmele/Code" svinēja uzvaru ar 8:5 un varēja celt virs galvām čempionu kausu.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Ingus Panteļējevs, kuram šajā mačā 5 (2+3) rezultativitātes punkti. Ar 5 (3+2) gūtiem punktiem izcēlās Aivis Barkovskis. 2 (1+1) punkti Pētera Mazika kontā. Par labāko starp kalsnaviešiem atzina Jāni Solovjevu, kurš šajā mačā guva vienus vārtus. Ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Haralds Niedrītis, bet Sandijam Kalniņam divas rezultatīvas piespēles.

FK "Kalsnava" - "SC Mēmele/Code" 5:8 (1:2, 2:2, 2:4)

23:36 (4:9, 8:12, 11:15)

FK "Kalsnava"- Haralds Niedrītis 2 (1+1), Sandijs Kalniņš 2 (0+2), Dāvis Kristars Kokorevičs1 (1+0), Rauls Kalniņš 1 (1+0), Mareks Dzenovskis 1 (1+0), Jānis Solovjevs 1 (1+0), Mareks Ezeriņš 1 (0+1), Salvis Mežāns 1 (0+1).

"SC Mēmele/Code" - Aivis Barkovskis 5 (3+2), Ingus Panteļējevs 5 (2+3), Pēteris Maziks 2 (1+1), Armīns Timinskis 1 (1+0), Lotārs Melderis 1 (1+0), Armands Lauva 1 (0+1).