"Valmiera" atņem punktu čempionei "Betsafe/Ulbroka"

20.01.2018

Svarīgu punktu cīņā par uzvaru ELVI florbola līgas vīriešiem regulārajā turnīrā pazaudējusi čempionvienība "Betsafe/Ulbroka", kas šovakar savā laukumā tikai pagarinājumā ar 6:5 pārspēja FBK "Valmiera" florbolistus. Uzvaras vārti Rolanda Kovaļevska kontā.

FBK "Valmiera", kas pēdējās spēles aizvadījusi ne pārāk pārliecinoši, šovakar viesojās pie ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējās čempiones un turnīra tabulas vicelīderes "Betsafe/Ulbroka". Pirmā apļa mačā, kas notika Valmierā, ar 4:3 uzvarēja mājinieki. Šīsdienas spēles rezultātu pirmā perioda vidū skaitliskajā vairākumā atklāja valmierietis Mārtiņš Broks - 1:0. 24. minūtē Kristers Eglītis atjaunoja neizšķirtu rezultātu (1:1), be pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars bija mājiniekiem ulbrokiešiem - 4:3. Arī piecas minūtes pirms pamatlaika beigām vadībā atradās Ulbrokas komanda (5:4), bet rezultāta izlīdzinājumu panāca Matīss Salmiņš - 5:5. Pagarinājuma 5. minūtē vārtus guva ulbrokieši - Kristera Eglīša piespēli lietderīgi izmantoja Rolands Kovaļevskis (6:5).

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts uzvaras vārtu autors Rolands Kovaļevskis, kuram šajā mačā 3 (2+1) punkti. Tieši tikpat punktu arī Kristeram Eglītim, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Juris Gribusts. Par labāko starp valmieriešiem atzina Krišu Lužinski, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās. Pa 2 (1+1) punktiem guva Aigars Belasovs, Ivo Balodis un Matīss Salmiņš. "Betsafe/Ulbroka" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 44 punkti un joprojām 2. vieta, bet "Valmierai" 30 punktu un kritiens uz 5. vietu.

"Betsafe/Ulbroka" - FBK "Valmiera" 6:5 ET (0:1, 4:2, 1:2, 1:0)

25:26 (8:11, 10:9, 6:6, 1:0)

"Betsafe/Ulbroka" - Kristers Eglītis 3 (2+1), Rolands Kovaļevskis 3 (2+1), Juris Gribusts 2 (1+1), Kaspars Šķēls 2 (0+2), Ainārs Juškēvičs 1 (1+0), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (0+1).

FBK "Valmiera" - Aigars Belasovs 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (1+1), Matīss Salmiņš 2 (1+1), Gatis Liepinš 2 (0+2), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0).