"Kurši/Ekovalis" turpina kaut līderus, šoreiz kārta "Lekringam"

20.01.2018

Liepājā notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē trešo uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis", kas savā laukumā pieveica jau kārtējo līderu četrinieka pārstāvi - papildlaikā ar 9:8 tika pārspēta Cēsu "Lekrings". Uzvaru nesošie vārti Markusa Jurjeva kontā.

Liepājas komanda "Kurši/Ekovalis", tuvojoties regulārā turnīra beigām, gluži vai ieguvusi otro elpu. Divās iepriekšējās spēlēs liepājnieki nodemonstrēja raksturu, uzvarot gan "Lielvārdi/Fat Pipe", gan FBK "Valmiera". Šovakar liepājnieki uzņēma titulēto Cēsu komandu "Lekrings", kam pirmā apļa mačā piekāpās ar 4:5. 12. minūtē pēc Kevina Šmita metiena vadībā ar 1:0 izvirzījās cēsnieki, bet 13. minūtē liepājnieks Miķelis Krūms panāca izlīdzinājumu - 1:1. Neizšķirts uz rezultātu tablo bija arī pēc pirmā perioda - 2:2. Otrās trešdaļas laikā vadībā ar 5:4 izvirzījās cēsnieki. Vienu vārtu pārsvars Cēsu komandai bija četras minūtes pirms pamatlaika beigām, bet 59. minūtē liepājnieks Arvis Aniņš rezultātu izlīdzināja (7:7), bet 59. minūtē Markuss Jurjevs vadībā izvirzīja liepājniekus - 8:7. Tomēr cēsniekiem izdevās izglābt vismaz punktu - sešas sekundes pirms pamatlaika beigām "Lekringam", pateicoties Jorena Malkava metienam, izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu - 8:8. Papildlaika 3. minūtē uzvaras vārtus Liepājas komandas labā iemeta Markuss Jurjevs - 9:8.

Par labāko starp uzvarētājiem tika atzīts uzvaras vārtu autors Markuss Jurjevs, kuram šajā mačā divi vārtu guvumi. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Gints Siliņš, divi goli arī Miķelim Krūmam. Labākā spēlētāja balvu Cēsu komandā saņēma Pēteris Trekše, kurš izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Pa diviem goliem iemeta Kevins Šmits un Jorens Malkavs. Liepājas "Kurši/Ekovalis" pēc šīs uzvaras ar 21 punktu joprojām ieņem 11. vietu, bet "Lekringam" 31 punkts un 4. vieta.

"Kurši/Ekovalis" - "Lekrings" 9:8 ET (2:2, 2:3, 4:3, 1:0)

33:23 (9:9, 9:7, 12:7, 3:0)

"Kurši/Ekovalis" - Gints Silņš 3 (2+1), Miķelis Krūms 2 (2+0), Markuss Jurjevs 2 (2+0), Kaspars Klamers 2 (0+2), Edgars Freimanis 2 (0+2), Raitis Bušs 1 (1+0), Ričards Dēvits 1 (1+0), Arvis Aniņš 1 (1+0), Ingars Jansons 1 (0+1), Kārlis Pupils 1 (0+1).

"Lekrings" - Kevins Šmits 2 (2+0), Jorens Malkavs 2 (2+0), Pēteris Trekše 2 (0+2), Lauris Zaicevs 1 (1+0), Gints Bērtulis 1 (1+0), Toms Rīsmanis 1 (1+0), Kaspars Bernāts 1 (1+0), Markuss Plūdums 1 (0+1), Aleksandrs Abramovs 1 (0+1), Kaspars Lisovskis 1 (0+1), Artis Savins 1 (0+1).