"Pārgauja" sarūpē "Valmierai" otro zaudējumu pēc kārtas

08.12.2017

Šovakar notika viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle - "SK Pārgauja" Stalbē uzņēma vienu no turnīra līderēm "Valmieru", ko pārspēja ar 7:4, sagādājot valmieriešiem otro zaudējumu pēc kārtas. Rezultatīvākais uzvarētāju rindās ar 4 (3+1) punktiem bija Lauris Ābols.

Stalbes skolas sporta zālē šovakar tikās divas komandas, savos iepriekšējos mačos bija piedzīvojušas zaudējumus. "Pārgaujai" bija pat divas neveiksmes pēc kārtas - abas viesos un abas ar vienu vārtu starpību (pret "Kuršiem/Ekovali" un "Lielvārdi/Fat Pipe". Arī valmierieši bija zaudējuši pretinieku laukumā, kad viesojās Tartu pie "EMU SK" (3:7).

Spēli Stalbē veiksmīgāk sāka mājinieki, jo jau 2. minūtē Olafam Zvīnim padevās precīzs metiens, pēc kura valmieriešu vārtsargs Agris Rogainis varēja meklēt bumbiņu savu vārtu tīklā - 1:0. 8. minūti ražīgi aizvadīja valmierieši, gūstot divus vārtus pēc kārtas un izvirzoties vadībā ar 2:1 (pa golam iemeta Mārtiņš Broks un Artis Jansons). Pirmajā pārtraukumā labākā noskaņojumā gan devās "Pārgaujas" spēlētāji, jo viņi bija atguvuši vadības grožus - 3:2. Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki savu pārsvaru dubultoja (5:3). Lai arī pēdējā perioda sākumā "Valmiera" mājinieku handikapu spēja samazināt līdz minimumam (4:5), atlikušajā laikā vārtus guva tikai stalbieši, nodrošinot sev panākumu ar 7:4.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Lauris Ābols, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 3 (1+2) punkti viņa komandas biedra Oskara Baloža kontā. Par labāko starp valmieriešiem atzina vārtsargu Agri Rogaini, kurš atvairīja 20 no 27 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākie viņa komandā ar divām piespēlēm katram bija Ivars Laktiņš un Arnijs Kuratņiks. "SK Pārgauja" pēc šīs uzvaras ar 15 punktiem pakāpās uz turnīra tabulas 9. vietu, bet valmieriešiem joprojām ir 24 punkti un 3. vieta.

"SK Pārgauja" - FBK "Valmiera" 7:4 (3:2, 2:1, 2:1)

27:28 (9:11, 12:9, 6:8)

"SK Pārgauja" - Lauris Ābols 4 (3+1), Oskars Balodis 3 (1+2), Edmunds Zandersons 1 (1+0), Olafs Zvīnis 1 (1+0), Emīls Eglītis 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Edgars Puriņš 1 (0+1).

FBK "Valmiera" - Ivars Laktiņš 2 (0+2), Arnijs Kuratņiks 2 (0+2), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Aigars Belasovs 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0), Artis Jasons 1 (1+0).