"Valmiera" sagādā pirmo zaudējumu čempioniem

24.09.2017

ELVI florbola līgas vīriešiem jaunās sezonas trešajā spēlē paklupusi pašreizējā valsts čempione "Betsafe/Ulbroka", kas šovakar Vidzemes Olimpiskajā centrā ar 3:4 atzina FBK "Valmiera" pārākumu. Valmieriešu labā uzvaras vārtus 58. minūtē iemeta Krišs Lužinskis.

Šodien čempione "Betsafe/Ulbroka" ar divās spēlēs izcīnītām divām uzvarām ieradās ciemos pie FBK "Valmiera", kas aizvakar savā laukumā ļoti negaidīti ar 4:6 atzina "Bauskas" pārākumu. Pret favorītiem valmierieši nospēlēja daudz atbildīgāk, jau pirmajā periodā pēc Matīsa Salmiņa metiena izvirzoties vadībā ar 1:0. Otrajā trešdaļā ulbrokieši, pateicoties Kaspara Šķēla metienam, realizēja skaitlisko vairākumu, atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 1:1. Pēdējā perioda sākumā "Betsafe/Ulbrokai" vajadzēja tikai sešas sekundes, lai pēc Jura Gribusta raidījuma pirmo reizi izvirzītos vadībā - 2:1. Valmieriešus gan tas nesalauza - perioda vidū viņi īsā laika sprīdī iemeta divus vārtus, atgūstot vadības grožus (3:2). Trīs minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts vēl bija neizšķirts (3:3), bet tad Arnija Kuratņika piespēli lietderīgi izmantoja Krišs Lužinskis, gūstot Valmieras komandas labā uzvaras vārtus - 4:3.

Par labāko starp valmieriešiem atzina pirmo vārtu autoru Matīsu Salmiņu, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Arnijs Kuratņiks. Ulbrokas komandas labā 2 (1+1) punktus guva Kaspars Šķēls, bet labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Emīls Ērglis, kurš atvairīja 14 no 18 pretinieku metieniem.

FBK "Valmiera" - "Betsafe/Ulbroka" 4:3 (1:0, 0:1, 3:2)

18:24 (4:8, 5:8, 9:8)

FBK "Valmiera" - Arnijs Kuratņiks 2 (1+1), Krišs Lužinskis 1 (1+0), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (1+0), Aigars Belasovs 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1).

"Betsafe/Ulbroka" - Kaspars Šķēls 2 (1+1), Kārlis Bulāns 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (0+1), Edžus Ceriņš 1 (0+1).