"Rubene" izrēķinās ar jaunpienācēju "EMU SK"

16.09.2017

Latvijas čempionāta florbolā vīriešu Virslīga jeb ELVI florbola līga vīriešiem pēc vairāku gadu pauzes atkal kļuvusi par atklāto turnīru, jo tajā piedalās arī Igaunijas čempionvienība "EMU SK" (Tartu). Šodien igauņi viesojās pie Kocēnu "Rubenes", kur tika sagaidīti ne pārāk laipni, jo kocēnieši sakāva savus viesus ar 9:4. Ata Stepāna kontā 5 (3+2) rezultativitātes punkti.

Igaunijas čempione "EMU SK", kas šovakar viesojās pie Kocēnu "Rubenes", pirmo bumbiņu savu vārtu tīklā bija spiesta meklēt jau mača 2. minūtē, kad ar precīzu metienu izcēlās kocēnietis Reinis Mirkšs (1:0). 5. minūtē pēc Ata Stepāna metiena rezultāts kļuva 2:0, bet drīz pēc tam ar vārtu guvumu atbildēja "EMU SK" uzbrukuma līderis Pāvels Semjonovs (1:2). Tomēr apturēt "Rubenes" ofensīvu viesiem nebija pa spēkam - pēc pirmā perioda laukuma saimnieki atradās vadībā ar 4:1, pēc otrā - ar 8:3, bet pēdējā trešdaļā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kas nozīmēja, ka kocēnieši sezonu sākuši ar pārliecinošu panākumu - 9:4.

Labākā spēlētāja balvu "Rubenes" sastāvā saņēma Matīss Celms, kura kontā 2 (1+1) rezultativitātes punkti. Viņa komandas biedrs Reinis Mirkšs izcēlās ar 4 (3+1) punktiem, bet rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija Atis Stepāns. Par labāko starp igauņiem atzina Aleksandru Avtušenko, kuram arī 2 (1+1) punkti, Pāvels Semjonovs šajā spēlē guva divus vārtus.

"Rubene" - "EMU SK" 9:4 (4:1, 4:2, 1:1)

33:21 (9:6, 12:8, 12:7)

"Rubene" - Atis Stepāns 5 (3+2), Reinis Mirkšs 4 (3+1), Matīss Celms 2 (1+1), Ivars Jēkabsons 2 (0+2), Ingars Matisons 1 (1+0), Mārtiņš Zelčs 1 (1+0), Leo Lapiņš 1 (0+1), Emīls Šūmanis 1 (0+1), Renārs Jēkabsons 1 (0+1).

"EMU SK" - Pāvels Semjonovs 2 (2+0), Aleksandrs Avtušenko 2 (1+1), Miko Sārivori 1 (1+0), Arturs Okružko 1 (0+1), Maksims Terehovs 1 (0+1).