Talsu novada izlase - Jaunatnes olimpiādes čempione

09.07.2017

Par VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīra uzvarētāju kļuvusi Talsu novada izlase, kas šodien Cēsīs notikušajā finālspēlē ar 3:1 pārspēja savus vienaudžus no Lielvārdes novada. Lielvārdiešiem otro olimpiādi pēc kārtas otrā vieta, bet bronzas medaļas izcīnīja līdzšinējie čempioni - Ķekavas novada florbolisti.

Talsu un Lielvārdes novada florbola izlases līdz olimpiādes turnīra finālspēlei bija nokļuvušas ar iespaidīgu bilanci - lielvārdieši katrā no pirmajiem diviem mačiem bija uzvarējuši ar rezultātu 10:2, bet talsinieki ne ceturtdaļfinālā, ne arī pusfinālā nebija ielaiduši nevienus vārtus - 6:0 un 5:0. Finālā Talsu komandai neizdevās savus vārtus nosargāt neskartus, jo 11. minūtē šīs spēles rezultātu ar precīzu metienu atklāja lielvārdietis Rūdis Žukelis - 1:0. Otrajā periodā savu veiksmi uzbrukumā sagaidīja arī talsinieki - 17. minūtē Matīss Fogelis rezultātu izlīdzināja (1:1), bet 24. minūtē Armands Budreika realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu - 2:1. Pēdējā trešdaļā Lielvārds florbolisti izmisīgi centās atspēlēties, taču Talsu komandas aizsardzība darbojās bez kļūdām. Vēl vairāk - 41. minūtes sākumā Kristaps Kazlovskis panāca jau 3:1, kas šādā sīvā cīņā lielvārdiešiem bija neatspēlējams rezultāts. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Armandu Budreiku, bet Lielvārdes novada izlasē - Rūdi Žukeli.