Talsinieki bez ierunām nogāž ķekaviešus no čempionu troņa

09.07.2017

Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā būs jauni čempioni. Tas kļuva zināms pēc tam, kad pusfinālā Talsu novada izlase ar 5:0 apspēlēja līdzšinējos čempionus ķekaviešus. Talsu komandas vārtus neskartus nosargāja Valters Kasjaņenko.

Pusfināla mačā starp Talsu un Ķekavas novada izlasēm pirmais periods tika aizvadīts sīvā cīņā, bet tiesneši fiksēja tikai vienu vārtu guvumu - rezultātu 11.minūtē ar precīzu metienu atklāja talsinieks Emīls Krūmiņš (1:0). Otrajā periodā Talsu jaunie florbolisti turpināja iesākto, gūstot vēl trīs vārtus - 4:0. Pēdējā trešdaļā ķekavieši mēģināja gūt vismaz vienus vārtus, bet nesekmīgi, toties viņu pretinieki panāca jau 5:0 - 34. minūtē sava vārtsarga Valtera Kasjaņenko piespēli rezultatīvi izmantoja Jānis Ragovskis. Tieši Ragovskis, lai arī viņš šajā spēlē nerealizēja divus soda metienus, tika atzīts par Talsu komandas labāko spēlētāju. Viņam 3 (2+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Ķekavas novada izlases rindās saņēma Klāvs Jansons.