Kocēnu novads grauj cēsnieces un pakāpjas uz pirmo vietu

08.07.2017

Latvijas Jaunatnes olimpiādē, pateicoties lielākai iemesto un ielaisto vārtu starpībai, par meiteņu florbola turnīra līderēm kļuvušas Kocēnu novada spēlētājas, kuras šodien ar 14:3 sagrāva mājinieces cēsnieces. 7 (5+2) rezultativitātes punktus uzvarētāju labā guva komandas kapteine Laura Gaugere.

Kocēnu florbolistes pie Cēsu novada izlases graušanas ķērās jau pirmajā minūtē, kad rezultātu atklāja Danute Tinkuse - 1:0. Pēc pirmā perioda kocēnietes atradās vadībā ar 3:0. Otrās trešdaļas sākumā pirmos vārtus iemeta arī cēsnieces, kuru uzbrukumu rezultatīvi pabeidza Dārta Derupa. Lauzt spēles gaitu laukuma saimniecēm gan nebija pa spēkam - pēc otrā perioda Kocēnu novada izlase atradās vadībā jau ar 12:2, bet visā mačā uzvarēja ar 14:3. Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Laura Gaugere, kura ar 7 (5+2) punktiem bija rezultatīvākā. Viņas komandas biedrenei Danutai Tinkusei 4 (3+1) punkti, bet Elizabetei Pavlovskai un Simonai Grāpēnai pa trim punktiem. Labākās spēlētājas medaļu Cēsu novada komandā saņēma Justīne Marta Upeniece, kura izcēlās ar diviem vārtu guvumiem.