"Triobet/Ulbroka" trešo uzvaru pār "Valmieru" svin pagarinājumā

01.04.2017

Arī ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijas starp "Triobet/Ulbroku" un FBK "Valmiera" piektajā spēlē, tieši tāpat kā otrā pusfināla pārī, uzvarētāju noskaidrošanai vajadzēja pagarinājumu. Ulbrokieši pamatlaika pēdējā trešdaļā izlaida divu vārtu pārsvaru (6:6), tomēr papildlaikā, pateicoties Edžus Ceriņa metienam, svinēja uzvaru ar 7:6, sērijā izvirzoties vadībā ar 3:2.

Šajā pusfināla sērijā, kas sākās Ulbrokas sporta kompleksā, pirmo uzvaru samērā pārliecinoši ar 6:2 izcīnīja Valmieras komanda. Jau nākamajā mačā, kas notika turpat Ulbrokā, laukuma saimnieki spēja revanšēties ar 5:3. Sērijas turpinājumā Vidzemes Olimpiskajā sporta centrā vispirms spraigā cīņā tikai pašā pamatlaika izskaņā izšķirošo pārsvaru guva "Valmiera", kas bija pārāka ar 8:5, bet nākamajā mačā negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 6:0 svinēja "Triobet/Ulbroka", kopvērtējumā atjaunojot neizšķirtu rezultātu - 2:2.

Arī šīvakara mačā rezultātu atklāja "Triobet/Ulbroka" spēlētāji - 7.minūtē precīzs bija pieredzējušais Ivo Preiss - 1:0. Tiesa, valmierieši nemaz nebija neskaņoti vēl vienā mačā palikt uz "nulles", tāpēc 12.minūtē Mārtiņš Broks meta neatvairāmi, atjaunojot neizšķirtu - 1:1. Neizšķirts arī pēc pirmā perioda - 2:2. Pasteidzoties notikumiem pa priekšu, jāsaka, ka viesiem šajā spēlē ne reizi neizdevās izvirzīties vadībā, bet neizšķirts rezultāts bija pat vairākkārt. Pēc otrās trešdaļas minimāls pārsvars ulbrokiešiem - 5:4. 53.minūtē ulbrokietis Edžus Ceriņš pirmo reizi panāca savai komandai divu vārtu pārsvaru (6:4), tāds pats rezultāts bija, sākoties pamatlaika pēdējai minūtei. 60.minūtē valmierieši, kuri jau trīs minūtes pirms pamatlaika beigām sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, spēja atjaunot neizšķirtu, jo pa golam iemeta Ričards Eglītis un Aigars Belasovs - 7:6. Vēl vairāk izjokot savus pretiniekus šajā 1.aprīļa vakarā Valmieras komandai tomēr neizdevās, jo jau pagarinājuma otrajā minūtē savai komandai uzvaru ar 7:6 un vadību sērijā ar 3:2 nodrošināja Edžus Ceriņš.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts izšķirošo vārtu autors Edžus Ceriņš, kurš ar diviem goliem bija rezultatīvākais savā komandā. Valmieras komandā labākā spēlētāja balvu saņēma vienu vārtu autors Aigars Belasovs, viņa komandas biedram Mārtiņam Brokam 2 (1+1) punkti, bet Ričards Eglītis izcēlās ar diviem goliem. Sērijas sestā spēle notiks rīt, 2.aprīlī, Vidzemes Olimpiskajā centrā. Sākums pulksten 17.00.

"Triobet/Ulbroka" - FBK "Valmiera" 7:6 ET (2:2, 3:2, 1:2, 1:0), sērijā 3:2

28:34 (13:12, 7:17, 7:8, 1:0)

"Triobet/Ulbroka" – Edžus Ceriņš 2 (2+0), Kārlis Bulāns 1 (1+0), Ivo Preiss 1 (1+0), Rihards Mallons 1 (1+0), Jānis Jaunzems 1 (1+0), Ulvis Mētra 1 (1+0), Krišjānis Zeps 1 (0+1), Kaspars Šķēls 1 (0+1), Kristers Eglītis 1 (0+1), Niks Ķuzulis 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1).

FBK "Valmiera" – Ričards Eglītis 2 (2+0), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Ints Vilks 2 (0+2), Aigars Belasovs 1 (1+0), Mārtiņš Kājiņš 1 (1+0).