FK "NND" uzvar "Ķekavu" arī savā laukumā

19.03.2017

Otro uzvaru divās aizvadītajās ELVI florbola līgas sievietēm pusfināla spēlēs guvusi Rīgas komanda FK "NND", kas šovakar savā laukumā uzvarēja "Ķekavu" ar 10:5, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0. Rezultatīvākā starp rīdziniecēm ar 5 (3+2) punktiem bija Ieva Priede.

FK "Ķekava" un FK "NND" vakar sērijas pirmajā mačā nūjas krustoja Irlavā, tur uzvaru ar 5:3 guva viešņu lomā spēlējušās rīdzinieces. Šovakar Elektrum Olimpiskajā centrā, Rīgā, "Nost No Dīvāna" vajadzēja tikai nedaudz vairāk par trim minūtēm, lai pēc Māras Stapkēvičas un Santas Torsteres metieniem izvirzītos vadībā ar 2:0. 6.minūtē ar vārtu guvumu atbildēja ķekaviete Laura Skujevska (1:2), tomēr pēc pirmā perioda laukuma saimniecēm bija jau triju vārtu pārsvars - 4:1. Otrās trešdaļas laikā FK "NND" savu handikapu palielināja līdz pieciem goliem (7:2), bet pēdējā periodā to veiksmīgi nosargāja, svinot uzvaru ar 10:5, bet sērijā panākot jau 2:0 savā labā.

Par labāko starp uzvarētājām atzina Santu Torsteri, kura izcēlās ar "hat-trick". 3 (1+2) punkti arī Gunitas Kārkliņas kontā, divus golus iemeta Agnese Saulīte, bet pašas rezultatīvākās bija Māra Stapkēviča ar 4 (1+3) punktiem un Ieva Priede, kura savāca 5 (3+2) punktus. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma Vienu vārtu autore Evija Poļakova, bet rezultatīvākās bija Elīza Elizabete Bērziņa ar 2 (1+1) punktiem un Laura Skujevska ar diviem vārtu guvumiem. Sērijas trešo spēli abas komandas aizvadīs 25.martā turpat Elektrum Olimpiskajā centrā.

FK "NND" - FK "Ķekava" 10:5 (4:1, 3:1, 3:3)

31:36 (10:10, 11:12, 10:14)

FK "NND" -Ieva Priede 5 (3+2), Māra Stapkēviča 4 (1+3), Santa Torstere 3 (3+0), Gunita Kārkliņa 3 (1+2), Agnese Saulīte 2 (2+0), Karīna Saidova 2 (0+2).

FK "Ķekava" -Laura Skujevska 2 (2+0), Elīza Elizabete Bērziņa 2 (1+1), Agnese Broliša 1 (1+0), Evija Poļakova 1 (1+0), Jolanta Čerpinska 1 (0+1), Katrīna Banka 1 (0+1), Gundega Vancāne 1 (0+1).