"Rubene" pret "Ķekavas Bulldogs" turpina nevainojami

19.03.2017

Tikai vienas uzvaras attāluma no iekļūšanas ELVI florbola līgas sievietēm finālā nokļuvusi pašreizējā čempione "Rubene", kas pusfināla sērijas otrajā spēlē šovakar Kocēnos ar 10:2 sakāva "Ķekavas Bulldogs", sērijā izvirzoties vadībā ar 2:0. Pa septiņiem rezultativitātes punktiem guva Laura Gaugere un Liene Adamane.

Pusfināla sērijas starp "Ķekavas Bulldogs" un "Rubeni" pirmā spēle notika vakar Rīgā. Tajā bija ievērojami sīvāka cīņa, jo kocēnietes izšķirošo pārsvaru ieguva tikai pēdējā trešdaļā un varēja svinēt uzvaru ar 7:4. Šovakar Kocēnu sporta namā pirmās uzgavilēja Ķekavas komandas spēlētājas, jo jau 2.minūtē "Ķekavas Bulldogs" vadībā ar 1:0 izvirzīja Anna Mūrniece. Tiesa, vēl pirmā perioda laikā kocēnietes Zeltīte Bankava un Laura Gaugere vadību atguva savai komandai - 2:1. Otro trešdaļu ar trim pēc kārtas iemestiem goliem sāka Gaugere (5:1), bet pirms pēdējā perioda laukuma saimnieces atradās vadībā ar 7:1. Pēdējās trešdaļas laikā laukuma saimnieces vēl vairāk palielināja savu pārsvaru un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 10:2, sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2:0.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Laura Gaugere, kura guva 7 (5+2) punktus. Viņas maiņas partnerei Lienei Adamanei 7 (2+5) punkti, bet 2 (1+1) punktus savāca Edīte Bankava. Par labāko starp ķekavietēm atzina abu vārtu autori Annu Mūrnieci. Sērijas trešā spēle paredzēta 25.martā, arī tā notiks Kocēnos.

"Rubene" - "Ķekavas Bulldogs" - 10:2 (2:1, 5:0, 3:1)

37:22 (12:8, 8:6, 17:8)

"Rubene" -Laura Gaugere 7 (5+2), Liene Adamane 7 (2+5), Edīte Bankava 2 (1+1), Zeltīte Bankava 1 (1+0), Rebeka Laure 1 (1+0), Linda Līce 1 (0+1), Zane Ziedone 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" -Anna Mūrniece 2 (2+0), Anda Luža 1 (0+1), Zanda Ozoliņa 1 (0+1).