"Rubene" salauž "Bauskas" pretestību un panāk līderus

22.01.2017

Pēdējā no trim šodien notikušajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm Kocēnu "Rubene" uzņēma FK "Bauska" florbolistus, ko pārspēja ar 5:2, izcīnot jau piekto panākumu pēc kārtas un turnīra tabulā panākot līderu kvartetu. Rezultatīvākais starp kocēniešiem ar 4 (1+3) punktiem bija Ingars Matisons.

"Rubene", kamēr Kocēnu sporta namā tiek mainīts grīdas segums, mājas spēles aizvada kaimiņu sporta hallēs, tāpēc FK "Bauska" tika uzņemta Valmierā - Vidzemes Olimpiskajā centrā. Abas komandas šomēnes tikās jau otro reizi - 7.janvārī Bauskā tikai ar 3:2 uzvarēja kocēnieši. Šovakar notikušais mačs liecināja, ka baušķenieki nopietni nobrieduši revanšam - 16.minūtē Romualds Paulovičs atklāja spēles rezultātu - 1:0. Lai arī kocēnietis Ārnijs Kuratņiks drīz vien atjaunoja neizšķirtu (1:1), pēc pirmā perioda vadībā ar 2:1 atradās viesi. Otrās trešdaļas laikā iemests tika tikai viens gols - šoreiz neizšķirtu panāca Ingars Matisons (2:2). Pēdējā trešdaļā Kocēnu komandas vārti palika neskarti, bet mājinieki guva vēl trīs vārtus - "Rubene" svinēja jau piekto uzvaru pēc kārtas (5:2).

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Ārnijs Kuratņiks, kura kontā viens vārtus guvums. Viņa komandas biedram Atim Stepānam 3 (2+1) punkti, bet rezultatīvākais ar 4 (1+3) punktiem bija Ingars Matisons. Par labāko starp baušķeniekiem atzina vārtsargu Elvi Holstu, kurš atvairīja 25 no 30 pretinieku metieniem. Kocēnu "Rubenei" pēc šīs uzvaras ir 30 punktu, turnīra tabulā kocēnieši tikai par vienu punktu atpaliek no 4.vietu ieņemošās FBK "Valmiera".

"Rubene" - FK "Bauska" 5:2 (1:2, 1:0, 3:0)

30:20 (9:7, 12:6, 9:7)

"Rubene" – Ingars Matisons 4 (1+3), Atis Stepāns 3 (2+1), Mārtiņš Jēkabsons 1 (1+0), Ārnijs Kuratņiks 1 (1+0).

FK "Bauska" – Romualds Paulovičs 1 (1+0), Nikita Maksurovs 1 (1+0).