"Triobet/Ulbroka" rezultatīvā cīņā sakauj "Ķekavu"

14.01.2017

Devīto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi ELVI florbola līgas vīriešiem vicelīdere "Triobet/Ulbroka", kas šovakar viesos ar 15:6 uzvarēja "Ķekavu". Pa četriem punktiem uzvarētāju labā guva Juris Gribusts un Kaspars Šķēls.

Vicelīdere "Triobet/Ulbroka" ar astoņu uzvaru sēriju bagāžā šovakar viesojās pie "Ķekavas" florbolistiem, kuri turnīra tabulā ieņem otro vietu no beigām. Rezultātu 6.minūtē atklāja ulbrokietis Kārlis Jānis Petrovskis (1:0), bet pēc pirmā perioda viesi atradās vadībā ar 4:0. Otrajā trešdaļā viesi turpināja iesākto un jau līdz spēles vidum bija atbildējuši uz jautājumu par šī mača uzvarētājiem - 9:0. Tikai 31.minūtē savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa ķekavieši - 1:9, ar precīzu metienu izcēlās Matīss Jansons. Pēc otrā perioda "Triobet/Ulbroka" atradās vadībā ar 12:2, bet visā spēlē svinēja pārliecinošu panākumu ar 15:6.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem atzina Niku Ķuzuli, kura kontā 3 (2+1) punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Edžum Ceriņam, un Kristeram Eglītim, Kārlim Jānim Petrovskim 3 (1+2) punkti, divus golus iemeta Artūrs Jurševskis, 2 (1+1) punkti Reino Ješēvicam, bet rezultatīvākie bija Kaspars Šķēls ar 4 (1+3) punktiem un Juris Gribusts ar 4 (3+1) punktiem. Labākā spēlētāja balvu mājinieku rindās saņēma Everts Emīls Gertsons, kuram 2 (1+1) punkti, tieši tikpat punktu arī Endijam Kleistrovam, bet Kristapa Laugaļa kontā divi goli. "Triobet/Ulbroka" ar 37 punktiem vēl vairāk nostiprinājās turnīra tabulas otrajā pozīcijā.

"Ķekava" - "Triobet/Ulbroka" 6:15 (0:4, 2:8, 4:3)

47:51 (15:16, 13:18, 19:17)

"Ķekava" - Kristaps Laugalis 2 (2+0), Everts Emīls Gertsons 2 (1+1), Endijs Kleistrovs 2 (1+1), Ralfs Orste 1 (1+0), Matīss Jansons 1 (1+0), Kaspars Kovgers 1 (0+1).

"Triobet/Ulbroka" - Juris Gribusts 4 (3+1), Kaspars Šķēls 4 (1+3), Edžus Ceriņš 3 (2+1), Kristers Eglītis 3 (2+1), Niks Ķuzulis 3 (2+1), Kārlis Jānis Petrovskis 3 (1+2), Artūrs Jurševskis 2 (2+0), Reino Ješēvics 2 (1+1), Ulvis Mētra 2 (0+2), Edgars Zeidlers 1 (1+0), Ivo Preiss 1 (0+1).