Spēle beigusies

Rubene

4 2

FK NND

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Rubene) Vārtos - #31 Ilga Jēkabsone
00:00 Vārtos (FK NND) Vārtos - #31 Jana Filipsone
14:44 Vārti 1 - 0 #5 Zeltīte Bankava (#58 Evita Knopa)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
24:33 Sods #8 Lība Daija Mikova (2 min; nepareizs sitiens)
29:53 Vārti 2 - 0 #19 Liene Adamane (#9 Edīte Bankava)
35:18 Vārti 3 - 0 #29 Zane Ziedone (#69 Juta Muravska)
36:44 Sods #13 Gunita Kārkliņa (2 min; nepareiza grūšana)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Perioda sākums 3. periods
45:25 Vārti 3 - 1 #13 Gunita Kārkliņa
54:40 Vārti 3 - 2 #79 Santa Torstere (#13 Gunita Kārkliņa)
57:12 Sods #17 Santa Muceniece (2 min; klupināšana, rupjība)
59:02 Pārtraukums (FK NND) 30 sekunžu pārtraukums
59:05 Vārti (vairākumā) 4 - 2 #5 Zeltīte Bankava
59:15 Vārtsargs atstāj laukumu (FK NND) Vārtsargs atstāj laukumu - #31 Jana Filipsone
60:00 Vārtsarga maiņa (FK NND) Vārtos - #31 Jana Filipsone
60:00 Perioda beigas 3. periods
 
60:00 Labākais spēlētājs #5 Zeltīte Bankava
60:00 Labākais spēlētājs #13 Gunita Kārkliņa
60:00 Vārtsarga stat. #31 Ilga Jēkabsone - Vārti: 2; Metieni: 25; Minūtes: 60:00
60:00 Vārtsarga stat. #31 Jana Filipsone - Vārti: 4; Metieni: 30; Minūtes: 59:15
 
60:00 Spēles beigas 4 - 2

Komandu sastāvi:
Rubene FK NND
1.Zeltīte Bankava #52 (2+0)
2.Karīna Fatejeva #7
3.Lība Daija Mikova #82 min
4.Edīte Bankava #91 (0+1)
5.Jolanta Tauriņa-Ieveniece #13
6.Nora Zvirbule #14
7.Linda Līce #15
8.Baiba Juruša #18
9.Liene Adamane #191 (1+0)
10.Madara Adamane #21
11.Zane Darša #22
12.Zane Ziedone #291 (1+0)
13.Ilga Jēkabsone #31
14.Laura Gaugere #55
15.Evita Knopa #581 (0+1)
16.Juta Muravska #691 (0+1)
17.Sintija Bāliņa #96
18.Rebeka Laure #98
 
Treneris Jānis Dainis
Treneris Zeltīte Bankava
Mediķis Jolanta Tauriņa-Ieveniece
1.Zane Justamente #2
2.Karīna Saidova #3
3.Agnese Saulīte #4
4.Ieva Priede #5
5.Evelīna Freimane #7
6.Linda Austruma #8
7.Madara Strēle #10
8.Anna Aļošina #11
9.Ilze Justamente #12
10.Gunita Kārkliņa #132 (1+1)2 min
11.Santa Kazaine #16
12.Santa Muceniece #172 min
13.Annija Madara Mozga #18
14.Elīna Štrausa #19
15.Māra Stapkēviča #21
16.Valērija Babiča #25
17.Jana Filipsone #31
18.Baiba Latiša #36
19.Santa Torstere #791 (1+0)
20.Annija Aņikejeva #98
 
Treneris Remārs Vikānis
Pārstāvis Kārlis Mucenieks
Mediķis Anna Vasariete

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsIII periodsKopā
Rubene 1 (9)2 (12)1 (9) 4 (30)
FK NND 0 (8)0 (7) 2 (10)2 (25) 

Tiesneši: Vitālijs Ksenzovs, Pēteris Freimanis

Apmeklētāji: 1472

SPORTS VIENO!