Spēle beigusies

Nost No Dīvāna

12 5

L&L

       
 
00:00 Perioda sākums 1. periods
00:00 Vārtos (Nost No Dīvāna) Vārtos - #1 Elfa Elīna Remeza
00:00 Vārtos (L&L) Vārtos - #14 Kristīne Ieviņa
01:47 Vārti 0 - 1 #52 Agnese Vanaga (#99 Inguna Lukašēviča)
03:32 Vārti 1 - 1 #17 Santa Muceniece (#31 Jana Filipsone)
11:42 Sods #4 Evija Birkhāne (2 min; nepareizs sitiens)
12:20 Vārti 1 - 2 #19 Laima Elizabete Lukašēvica (#99 Inguna Lukašēviča)
14:16 Vārti 2 - 2 #23 Sabīne Dronka (#8 Anna Aļošina)
14:41 Vārti 3 - 2 #13 Gunita Kārkliņa (#20 Valērija Babiča)
17:29 Vārti 4 - 2 #13 Gunita Kārkliņa (#8 Anna Aļošina)
17:47 Vārti 5 - 2 #8 Anna Aļošina (#23 Sabīne Dronka)
20:00 Perioda beigas 1. periods
 
20:00 Perioda sākums 2. periods
21:02 Sods #16 Sigita Šterne (2 min; bloķēšana)
21:35 Vārti (vairākumā) 6 - 2 #23 Sabīne Dronka
22:28 Vārti 7 - 2 #3 Karīna Saidova (#4 Evija Birkhāne)
22:56 Vārti 8 - 2 #8 Anna Aļošina (#20 Valērija Babiča)
23:24 Vārti 9 - 2 #31 Jana Filipsone (#3 Karīna Saidova)
28:44 Sods #3 Anda Luža (2 min; nepareizs sitiens)
30:44 Vārti 9 - 3 #12 Annija Madara Mozga (#99 Inguna Lukašēviča)
31:33 Vārti 9 - 4 #13 Beāte Žagare (#19 Laima Elizabete Lukašēvica)
32:16 Vārti 10 - 4 #17 Santa Muceniece (#8 Anna Aļošina)
32:58 Vārti 11 - 4 #3 Karīna Saidova (#31 Jana Filipsone)
37:01 Vārti 11 - 5 #52 Agnese Vanaga (#68 Evelīna Nikolajeva)
37:50 Vārti 12 - 5 #23 Sabīne Dronka (#17 Santa Muceniece)
40:00 Perioda beigas 2. periods
 
40:00 Labākais spēlētājs #23 Sabīne Dronka
40:00 Labākais spēlētājs #19 Laima Elizabete Lukašēvica
40:00 Vārtsarga stat. #1 Elfa Elīna Remeza - Vārti: 5; Metieni: 12; Minūtes: 40:00
40:00 Vārtsarga stat. #14 Kristīne Ieviņa - Vārti: 12; Metieni: 35; Minūtes: 40:00
 
40:00 Spēles beigas 12 - 5

Komandu sastāvi:
Nost No Dīvāna L&L
1.Elfa Elīna Remeza #1
2.Karīna Saidova #33 (2+1)
3.Evija Birkhāne #41 (0+1)2 min
4.Anna Aļošina #85 (2+3)
5.Gunita Kārkliņa #132 (2+0)
6.Santa Muceniece #173 (2+1)
7.Valērija Babiča #202 (0+2)
8.Sabīne Dronka #234 (3+1)
9.Jana Filipsone #313 (1+2)
1.Laila Dekmeijere-Trigubova #2
2.Anda Luža #32 min
3.Ieva Piliņa #8
4.Elīza Platā #11
5.Annija Madara Mozga #121 (1+0)
6.Beāte Žagare #131 (1+0)
7.Kristīne Ieviņa #14
8.Sigita Šterne #162 min
9.Ginta Kravale #18
10.Laima Elizabete Lukašēvica #192 (1+1)
11.Dana Gulbe #31
12.Agnese Vanaga #522 (2+0)
13.Evelīna Nikolajeva #681 (0+1)
14.Inguna Lukašēviča #993 (0+3)
 
Pārstāvis Inguna Lukašēviča
Pārstāvis Māra Trēziņa

Kopsavilkums: vārti (metieni)
Periods I periodsII periodsKopā
Nost No Dīvāna 5 (17)7 (18)12 (35)
L&L 2 (3) 3 (9) 5 (12) 

Tiesneši: Vitālijs Zalovs

Apmeklētāji: 22

TIESNEŠI