"NND Rīga" pamatīgi sakauj Ķekavas "buldodzes"

29.09.2018

ELVI florbola līgā sievietēm otro uzvaru divās spēlēs guvusi vicečempione "NND Rīga", kas šovakar savā laukumā uzņēma "Ķekavas Bulldogs" florbolistes – 15:1. Rezultatīvākā starp uzvarētājām ar 6 (4+2) punktiem bija Inga Ametere, kura vēl pavasarī spēlēja šīsdienas pretinieču rindās.

Mačā starp "NND Rīga" un "Ķekavas Bulldogs" rīdzinieces rezultātu atklāja jau 2.minūtē, kad savas komandas skaitlisko vairākumu realizēja Karīna Saidova – 1:0. Līdz pirmajam pārtraukuma spēles liktenis praktiski jau bija izšķirts – 8:0. Otrajā trešdaļā "NND Rīga" guva tikai vienus vārtus, panākot 9:0. Tikai 48.minūtē pirmo un vienīgo reizi šajā spēlē iemesls uzgavilēt bija viešņām – 1:12, "Ķekavas Bulldogs" goda vārti Kristiānas Grāvītes kontā. Līdz finālsvilpei mājinieces iemeta vēl trīs golus un varēja svinēt uzvaru ar 15:1.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Māra Stapkēviča, kura šajā mačā izcēlās ar trim rezultatīvām piespēlēm. Rezultatīvākā ar 6 (4+2) punktiem bija Inga Ametere, 5 (2+3) punkti Santas Torsteres kontā, 4 (2+2) punkti Monikai Džigurei, ar "hat-trick" izcēlās Kate Gārde, bet pa 2 (1+1) punktiem guva Karīna Saidova un Elīna Štrausa. Par labāko starp ķekavietēm atzina vārtsardzi Rebeku Ritu Zaueri, kura atvairīja 38 no 53 pretinieču metieniem.

"NND Rīga" – "Ķekavas Bulldogs" 15:1 (8:0, 1:0, 6:1)

53:28 (16:7, 15:15, 22:6)

"NND Rīga" – Inga Ametere 6 (4+2), Santa Torstere 5 (2+3), Monika Džigure 4 (2+2), Kate Gārde 3 (3+0), Māra Stapkēviča 3 (0+3), Karīna Saidova 2 (1+1), Elīna Štrausa 2 (1+1), Evelīna Nikolajeva 1 (1+0), Santa Muceniece 1 (1+0), Ieva Priede 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" – Kristiāna Grāvīte 1 (1+0), Līga Vancāne 1 (0+1).