Blumfelda "hat-trick" ļauj "Lielvārdei/Fat Pipe" pieveikt čempionus

15.09.2018

ELVI florbola līgas vīriešiem čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka" šovakar viesojās pie "Lielvārdes/Fat Pipe" un piedzīvoja zaudējumu ar 5:9. Uzvaras svaru kausu lielvārdiešu pusē nosvēra Niks Blumfelds, kurš trešā perioda vidū triju minūšu laikā guva trīs vārtus.

Čempione "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas jauno sezonu sāka ar uzvaru pār vicečempioni "Valmieru", šovakar viesojās pie eksčempiones "Lielvārdes/Fat Pipes", kura savā pirmajā mačā bija piekāpusies Talsu komandai. Jau no paša spēles sākuma iniciatīvu centās uzņemties ulbrokieši, bet vārtus jau ar pirmo savu metienu guva laukuma saimnieki – 1:0, uzbrukumā izcēlās Alvis Savins. 13.minūtē rezultāts kļuva jau 2:0 – skaistu kombināciju ar precīzu metienu noslēdza Rūdis Žukelis. Viesi līdz pārtraukumam gan paspēja atspēlēties – 2:2, pa golam iemeta Krišjānis Zeps un Matīss Tepers. Otrās trešdaļas laikā mājinieki vēlreiz ieguva divu vārtu pārsvaru – 5:3. Pēdējais periods sākās ar ulbrokieša Kaspara Šķēla rezultatīvu raidījumu – 4:5. Cīņas liktenis praktiski tika izšķirts perioda vidū, kad lielvārdietis Niks Blumfelds triju minūšu laikā iemeta trīs golus, noformēdams sev pirmo "hat-trick" Virslīgā – 8:4. Atlikušajā laikā viesi sāka mainīt vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet samazināt rezultāta starpību nespēja. Abas komandas guva pa vieniem vārtiem un "Lielvārde/Fat Pipe" varēja svinēt pirmo uzvaru jaunajā sezonā – 9:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Sandris Virsnītis, kura kontā 3 (1+2) punkti. Tieši tikpat punktu arī Tomam Akmeņlaukam. Rezultatīvāks par viņiem ar 4 (3+1) punktiem bija Niks Blumfelds, bet Uldim Dūniņam 2 (1+1) punkti. Labākā spēlētāja balvu Ulbrokas komandā saņēma vienu vārtu autors Matīss Tepers, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Rolands Kovaļevskis.

"Lielvārde/Fat Pipe" – "Betsafe Oxdog Ulbroka" 9:5 (2:2, 3:1, 4:2)

25:30 (8:13, 6:7, 11:10)