"Rubene" izglābjas un pagarinājumā pārspēj talsiniekus

15.09.2018

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Kocēnos, kur vietējā "Rubene" uzņēma komandu "Talsu NSS/Krauzers". Vēl piecas sekundes pirms pamatlaika beigām kocēnieši zaudēja ar 4:5, bet, pateicoties Reiņa Mirkša un Ata Stepāna vārtu guvumiem, varēja svinēt uzvaru papildlaikā – 6:5.

Kocēnu "Rubene", kas sezonu bija sākusi ar zaudējumu Liepājā, šovakar savā laukumā uzņēma ambiciozo kurzemnieku komandu "Talsu NSS/Krauzers", kas pirmajā mačā Talsos pārspēja titulēto "Lielvārdi/Fat Pipe". Mājinieki maču sāka ar Reiņa Mirkša un Ata Stepāna vārtu guvumiem (2:0), uz ko viesi līdz pirmā perioda beigām spēja atbildēt tikai ar Armanda Budreikas golu – 1:2. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts (3:3), bet piecas sekundes pirms pamatlaika beigām vadībā ar 5:4 atradās talsinieki. Kocēnieši, spēlējot bez vārtsarga, spēja panākt neizšķirtu – 5:5, vārtus pēc Ivara Jēkabsona piespēles iemeta Reinis Mirkšs. Papildlaikā mājinieki ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā un to izmantoja. Nu jau pēc Mirkša piespēles ar vārtu guvumu izcēlās Atis Stepāns – 6:5.

Par labāko starp uzvarētājiem atzina Reini Mirkšu, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija rezultatīvākais. Divi goli Ata Stepāna kontā. Talsu komandā labākā spēlētāja balvu saņēma Jānis Ragovskis, kura kontā 3 (2+1) punkti.

"Rubene" – "Talsu NSS/Krauzers" 6:5 ET (2:1, 1:2, 2:2, 1:0)

28:30 (7:8, 12:11, 8:10, 1:1)