Latvijas vicečempioni dusmas izgāž uz Igaunijas čempioniem

20.01.2018

ELVI florbola līgas vīriešiem līdere "Lielvārde/Fat Pipe", kas iepriekšējās divās spēlēs piedzīvoja negaidītus zaudējumus, šovakar savā laukumā uzņēma Igaunijas čempionvienību "EMU SK" (Tartu). Lielvārdieši, kuri zaudēt vairs nedrīkst atļauties, igauņus sakāva ar 14:3, 5 (3+2) punktus uzvarētāju labā guva komandas kapteinis Atis Blinds.

Latvijas vicečempione un ELVI florbola līgas līdere "Lielvārde/Fat Pipe", kas sezonas gaitā bija izcīnījusi 15 uzvaras pēc kārtas, bet pēc tam zaudējusi divām turnīra tabulas lejasgala komandām, šovakar savā laukumā uzņēma Igaunijas čempionvienību "EMU SK", kas Lielvārdē bija ieradusies tikai divu pilnu maiņu sastāvā un ar vienu vārtsargu. Pirmā apļa spēlē Lielvārdes komanda igauņus uzvarēja ar 6:5. Spēles rezultātu jau 3. minūtē atklāja lielvārdietis Sandris Virsnītis (1:0), bet 7. minūtē rezultāts bija jau 3:0, jo vārtus guva arī Rūdis Žukelis un vēlreiz uzbrukumā izcēlās Virsnītis. 9. minūtē savu nulli no rezultātu tablo nodzēsa arī viesi - ar rezultatīvu metienu izcēlās Jānis Tolmanis (1:3). Pēc pirmā perioda lielvārdiešiem bija četru vārtu pārsvars (5:1). Otrās trešdaļas laikā laukuma saimnieki guva septiņus bezatbildes vārtus, panākot jau 12:1 savā labā. Mača galarezultāts vēstīja par "Lielvārdes/Fat Pipe" pārliecinošu uzvaru ar 14:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsargs Jānis Bramanis, kurš atvairīja 13 no 16 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 5 (3+2) punktiem bija Atis Blinds, 4 (3+1) punkti Aivim Kusiņam, 4 (2+2) punkti Sandrim Virsnītim, 3 (1+2) punktus guva Toms Akmeņlauks, pa diviem goliem iemeta Rūdis Žukelis un Uldis Dūniņš, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Valters Cīrulis. Par labāko starp Igaunijas florbolistiem atzina pirmo vārtu autoru Jāni Tolmani, bet rezultatīvākais ar 3 (2+1) punktiem bija komandas kapteinis Pāvels Semjonovs. Pēc šīs uzvaras "Lielvārde/Fat Pipe" ar 47 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas vadībā, bet "EMU SK" joprojām 28 punkti un 6. vieta.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "EMU SK" 14:3 (5:1, 7:0, 2:2)

42:16 (16:5, 14:5, 12:6)

"Lielvārde/Fat Pipe" - Atis Blinds 5 (3+2), Aivis Kusiņš 4 (3+1), Sandris Virsnītis 4 (2+2), Toms Akmeņlauks 3 (1+2), Rūdis Žukelis 2 (2+0), Uldis Dūniņš 2 (2+0), Valters Cīrulis 2 (1+1), Niks Blumfelds 2 (0+2), Antons Žuks 1 (0+1).

"EMU SK" - Pāvels Semjonovs 3 (2+1), Jānis Tolmanis 1 (1+0), Simons Georgs Mahla 1 (0+1), Aleksandrs Avtušenko 1 (0+1).