"Talsu NSS/Krauzers" pēdējā periodā pārvar "Ķekavas" pretestību

17.01.2018

Šovakar viena spēle tika aizvadīta ELVI florbola līgas vīriešiem spēle - "Ķekava" savā laukumā uzņēma "Talsu NSS/Krauzeru". Pārsvaru iegūstot tikai pēdējā trešdaļā, uzvaru ar 6:4 izcīnīja talsinieki, kuru rindās rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Toms Bitmanis.

Šī Ķekavas un Talsu komandām bija jau otrā savstarpējā tikšanās regulārajā turnīrā. Pirmā apļa mačā, kas notika Talsos, uzvaru guva mājinieki, tiesa tikai pagarinājumā - 2:1. Izšķirošos vārtus toreiz pēc Toma Bitmaņa piespēles guva Krišs Treimanis. Pēc tam "Ķekava", kas aizvadījusi par divām spēlēm mazāk nekā Talsu florbolisti, bija spēlējusi veiksmīgāk, sakrājot par trim punktiem vairāk. Turnīra tabulā abas vienības atradās kaimiņos - "Ķekava" 7. vietā, bet "Talsu NSS/Krauzers" - 8. vietā.

Šīsdienas mačā abas komandas lielu uzmanību pievērsa savai darbībai aizsardzībā. Pirmajā periodā tika gūti tikai divi vārti - 19. minūtē talsinieks Jānis Ragovskis ar precīzu metienu atklāja spēles rezultātu (1:0), bet 13 sekundes pirms pirmā pārtraukuma ķekavietis Toms Mežotnis atjaunoja neizšķirtu - 1:1. Līdzsvars uz rezultātu tablo bija arī pēc otrās trešdaļas - 3:3. Pēdējā perioda pirmajās divās minūtēs pa golam iemeta talsinieki Andris Blumbahs un Krišs Treimanis, izvirzot viesus vadībā ar 6:4. 57. minūtē ķekavietis Matīss Jansons atgrieza laukuma saimniekiem cerības uz izlīdzinājumu (4:5), bet punktu cīņai pamatlaika pēdējās minūtes pirmajā sekundē pielika talsinieks Jānis Ragovskis - 6:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Mareks Stančiks, kuram šajā mačā 2 (1+1) punkti. Tieši tikpat daudz punktu arī Krišam Treimanim, divus golus iemeta Jānis Ragovskis, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Toms Bitmanis. Labākā spēlētāja balvu mājinieku rindās saņēma aizsargs Toms Mežotnis, kurš ar diviem vārtu guvumiem bija rezultatīvākais. "Talsu NSS/Krauzeram" pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 27 punkti un kāpiens uz 7.vietu. Talsinieki apdzina "Ķekavu", kam arī 27 punkti, bet nu jau 8. vieta.

"Ķekava" - "Talsu NSS/Krauzers" 4:6 (1:1, 2:2, 1:3)

33:38 (9:15, 14:14, 10:9)

"Ķekava" - Toms Mežotnis 2 (2+0), Mārtiņš Jānis Mende 2 (0+2), Ēriks Akulovs 1 (1+0), Matīss Jansons 1 (1+0), Klāvs Jansons 1 (0+1), Gints Klēģers 1 (0+1).

"Talsu NSS/Krauzers" - Toms Bitmanis 3 (1+2), Jānis Ragovskis 2 (2+0), Krišs Treimanis 2 (1+1), Mareks Stančiks 2 (1+1), Andris Blumbahs 1 (1+0), Artis Raitums 1 (0+1).