FK "NND" sarūpē otro zaudējumu debitantei "Lekrings"

24.09.2017

Otrajā no divām šodien notikušajām ELVI florbola līgas sievietēm spēlēm vicečempione FK "NND" (Rīga) Elektrum Olimpiskajā centrā uzņēma turnīra debitanti "Lekrings" (Cēsis). Pēdējā periodā galīgi salaužot cēsnieču pretestību, pārliecinošu uzvaru ar 7:2 svinēja rīdzinieces, kuru rindās ar 5 (2+3) punktiem izcēlās Santa Torstere.

ELVI florbola līgas jauno sezonu ar zaudējumu sāka gan vicečempione FK "NND", kas turnīra atklāšanas spēlē Kocēnos ar 2:6 piekāpās čempionei "Rubene", gan arī debitante "Lekrings" (Cēsis), kas viesos ar 2:9 atzina "Ķekavas Bulldogs" pārākumu. Šovakar abas komandas Rīgā tikās savā starpā. Rezultātu 11. minūtē atklāja mājiniece Māra Stapkēviča (1:0), bet 13. minūtē cēsniece Monika Džigure ar precīzu metienu atjaunoja neizšķirtu rezultātu - 1:1. Pēc pirmā perioda "NND" bija tikai vienu vārtu pārsvars - 2:1. Tāds pats handikaps Rīgas florbolistēm bija arī pēc otrās trešdaļas (3:2), bet pēdējā periodā laukuma saimnieces iemeta četrus bezatbildes vārtus un svinēja savu pirmo uzvaru šosezon ar 7:2.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma vārtsardze Jana Filipsone, kura atvairīja 15 no 17 pretinieču metieniem. Rezultatīvākā viņas komandā ar 5 (2+3) punktiem bija Santa Torstere, 3 (2+1) punkti Gunitas Kārkliņas kontā. Par labāko starp cēsniecēm atzina pirmo vārtu autori Moniku Džiguri, bet rezultatīvākā ar divām piespēlēm bija Elīna Šarova.

FK "NND" - "Lekrings" 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)

32:17 (13:5, 8:5, 11:7)