Junioriem labs mačs pret "SK Bivoj Litvinov"

12.08.2016

Latvijas U19 vīriešu florbola izlase savu dalību Prāgā notiekošajā starptautiskajā turnīrā "Czech Open" noslēgusi ar zaudējumu sešpatsmitdaļfinālā čehu klubam "SK Bivoj Litvinov". Pa golam mūsu junioru komandas labā iemeta Niks Blumfelds un Rūdolfs Ķīvītis.

Pirmajā izslēgšanas spēlē iniciatīvu jau uzreiz pārņēma Litvinovas florbolisti, bet jaunie latvieši centās izmantot savas pretuzbrukuma iespējas. Jāsaka, ka mūsu junioriem netrūka labu vārtu gūšanas iespēju, metienus viņi izdarīja pat vairāk nekā pretinieki, tikai bumbiņa spītīgi negāja iekšā "SK Bivoj Litvinov" cietoksnī. Čehi tajā pašā laikā bija daudz veiksmīgāki - 4.minūtē latvieši nonāca zaudētājos ar 0:1, bet pēc pirmā puslaika zaudēja ar 0:2. 29.minūtē mūsu junioru izlases situācija kļuva jau pavisam neapskaužama - 0:3. Tas gan puišus nesalauza - jau otro maču pēc kārtas viņi lieliski aizvadīja tieši spēles beigu daļu. 35.minūtē Kristiāna Miezīša piespēli vārtu guvumā pārvērta Rūdolfs Ķīvītis (1:3), bet 37.minūtes sākumā Niks Blumfelds pēc Laura Alvja Stiprā piespēles rezultāta starpību samazināja līdz minimumam - 2:3. Atlikušajā laikā latvieši aizrautīgi uzbruka - daudz netrūka, lai viņi panāktu neizšķirtu, tad uzvarēji tiktu noskaidroti pēcspēles metienu sērijā. Tomēr veiksme joprojām bija čehu pusē - viņi svinēja uzvaru ar 3:2 un iekļuva turnīra astotdaļfinālā, bet mūsu puišiem "Czech Open" ir noslēdzies.