Juniori viena metiena attālumā no panākuma

12.08.2016

Latvijas junioru florbola izlase, kas šonedēļ izmanto izspēju pārbaudīt savus spēkus Prāgā notiekošajā starptautiskajā turnīrā "Czech Open", apakšgrupas pēdējā spēlē ar 2:3 piekāpās Ostravas klubam "FBC ČPP Bystron Group". Abus vārtus Latvijas komandas labā guva Klāvs Ozoliņš.

Nevar teikt, pa pretinieku komanda, kurā atšķirībā no mūsu jauniešu izlases, spēlē nobrieduši vīri, būtu ievērojami pārāka, tomēr zināms pārsvars čehiem bija - jau pirmajā puslaikā viņi izvirzījās vadībā ar 2:0. Vārti tika gūti 13. un 20.minūtē. Otrā puslaika otrajā minūtē rezultāts kļuva jau 3:0 par labu Ostravas komandai, interesanti, ka visus trīs vārtus pretinieku labā guva viens spēlētājs - Dominiks Eičners. Tikai pēc tam veiksme uzbrukumā uzsmaidīja arī latviešiem. 25.minūtē Klāvs Ozoliņš ar tālu velkošo metienu panāca 1:0, rezultatīva piespēle Emīla Birķa kontā. 38.minūtē tas pats Ozoliņš rezultāta starpību samazināja līdz minimumam - 2:3, asistēja Reino Ješēvics. Mača izskaņā mūsu juniori aktīvi uzbruka, tikai pēdējo 20 sekunžu laikā vien latviešiem bija veselas trīs labas un lieliskas izdevības panākt izlīdzinājumu, tomēr pretinieku aizsardzība izturēja - 2:3.

Savā apakšgrupā Latvijas U19 izlase ieņēma ceturto vietu, bet vismaz viena izslēgšanas spēle mūsu junioriem būs jāaizvada. Tā notiks jau šovakar - pulksten 18.20, kad jaunie latvieši krustos nūjas ar vēl vienu Čehijas klubu - "SK Bivoj Litvinov". Spēlei būs iespējams sekot līdzi interneta TV tiešraidē.