Juniori zaudē arī Šveices komandai
Latvijas junioru izlase, kas šonedēļ Prāgā piedalās starptautiskajā florbola turnīrā "Czech Open", arī otrajā spēlē pie punktiem vēl netika - ar 3:6 tika atzīts Šveices komandas "Floorball Koniz U21" pārākums. Vārtus mūsu komandas labā guva Lauris Alvis Stiprais, Arvis Kārkliņš un Niks Blumfelds.
Arī turnīra otrajā spēlē rezultātu atklāja mūsu junioru pretinieki - jau 2.minūtes izskaņā šveicieši izvirzījās vadībā ar 1:0. Tiesa, drīz vien savu nulli uz rezultātu tablo izdzēsa arī latvieši - 6.minūtē pār Ralfa Orstes piespēles ar precīzu metienu izcēlās Lauris Alvis Stiprais (1:1). Pēc pirmā puslaika mūsējie gan atradās iedzinējos ar 1:2. Arī desmit minūtes pirms spēles beigām pretinieku pārsvars bija minimāls (3:2), jo uz Šveices florbolistu precīzu metienu ar vārtu guvumu atbildēja Arvis Kārkliņš, kuram asistēja Rūdolfs Ķīvītis. Turpinājuma gan sekoja ļoti nepatīkams pavērsies, jo pretinieki piecu minūšu laikā vēl trīs reizes pārspēja mūsu vārtsargu Martinu Rūsu-Jansonu - 2:6. Punktu mačam tā priekšpēdējā minūtē pielika mūsu florbolisti jeb Niks Blumfelds, kurš no gaisa ieraidīja bumbiņu Šveices komandas vārtos - 3:6, rezultatīva piespēle Laurim Alvim Stipram.
Rīt pulksten 14.40 (pēc Latvijas laika) junioru izlase aizvadīs apakšgrupas pēdējo spēli, pretiniekos būs Čehijas klubs "FBC ČPP Bystron Group" (Ostrava). Šim mačam būs iespējams sekot līdzi interneta TV tiešraidē.
Latvijas junioru izlases kandidāti:
Nr.p.k. |
Vārds un Uzvārds |
P. |
Komanda |
1. |
Dāvis Helmuts Zvejnieks |
V |
SK Pārgauja |
2. |
Martins Rūsa-Jansons |
V |
Talsi/Irlava |
3. |
Kārlis Petrovskis |
A |
Ulbroka/FS Masters |
4. |
Ulvis Mētra |
A |
Ulbroka/FS Masters |
5. |
Ralfs Orste |
A |
Ķekavas Bulldogs |
6. |
Renāts Degins |
A |
Ķekavas Bulldogs |
7. |
Mariss Giņko |
A |
Lielvārde |
8. |
Kārlis Pupils |
A |
FK Kurši |
9. |
Kristiāns Miezītis |
A/U |
SK Pārgauja |
10. |
Jānis Ragovskis |
A/U |
Talsi/Irlava |
11. |
Krišs Lužinskis |
U |
Valmiera |
12. |
Niks Blumfelds |
U |
Lielvārde |
13. |
Arvis Kārkliņš |
U |
FBK Valmiera/ViA |
14. |
Reino Ješēvics |
U |
Ulbroka/FS Masters |
15. |
Emīls Birķis |
U |
Ulbroka/FS Masters |
16. |
Mārtiņš Mende |
U |
RTU/Rockets |
17. |
Lauris Alvis Stiprais |
U |
FBK Valmiera/ViA |
18. |
Everts Emīls Gertsons |
U |
Ķekavas Bulldogs |
19. |
Edgars Puriņš |
U |
SK Pārgauja |
20. |
Rūdolfs Ķīvītis |
U |
Kuldīga |
21. |
Klāvs Ozoliņš |
U |
Classic (Somija) |
22. |
Ivo Popovs |
U |
FK Kurši |
Galvenais treneris: Ainārs Juškēvičs
Treneris: Aigars Belasovs
Treneris: Mārtiņš Krūms
Treneris: Remārs Vikānis
Ārste: Lilita Lazdiņa
Ekipējuma menedžeris: Arsenijs Potapovs
Izlases menedžere: Dace Grizāne