Kocēnu novada florbolistēm pārliecinoša uzvara Olimpiādē

03.07.2016

Par Latvijas IV Olimpiādes čempionēm florbolā kļuvusi Kocēnu novada izlase, kas finālā ar 3:0 pieveica Cēsu novada florbolistes. Izšķirošajā mačā 2 (1+1) punkti Luīzes Biļinskas kontā.

Kocēnu novada sieviešu florbola izlase, Olimpiādes finālspēlē tiekoties ar Cēsu komandu, jau pirmā perioda laikā pēc Luīzes Biļinskas un Jutas Muravskas metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet punktu sieviešu turnīram ar precīzu raidījumu pēdējā periodā pielika kocēniete Zeltīte Bankava, kura panāca jau 3:0. Kocēnu komandas vārtsardze Sintija Bāliņa atvairīja visus pretinieču metienus, kuru šoreiz gan nebija pārāk daudz - tikai seši. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Sintiju Bāliņu, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Luīze Biļinska. Labākās spēlētājas balvu Cēsu novada izlases rindās saņēma Līga Garklāva.