Bauska uzvar Lielvārdi un izcīna Olimpiādes bronzu

03.07.2016

Latvijas IV Olimpiādes bronzas medaļas florbola turnīrā izcīnīja Bauskas novada izlase, kas ar 8:4 pieveica lielvārdiešus. Pa trim goliem pretiniekiem iemeta Rolands Kovaļevskis un Pēteris Zeltiņš.

Latvijas Olimpiādes vīriešu florbola fināltunīra bronzas maču daudz pārliecinošāk uzsāka baušķenieki, kuri jau pirmā perioda laikā pēc Rolanda Kovaļevska un Pētera Zeltiņa metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrās trešdaļas laikā Bauskas novada izlases pārsvars sasniedza trīs vārtus (5:2), bet galarezultātā baušķeniekiem pārliecinoša uzvara ar 8:4. Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma Rolands Kovaļevskis, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija rezultatīvākais. Trīs golus iemeta viņa komandas biedrs Pēteris Zeltiņš, 3 (1+2) punkti Aivja Barkovska kontā. Par labāko Lielvārdes novada izlasē atzina Tomu Akmeņlauku, kuram 2 (1+1) punkti, divus vārtus guva Aivis Kusiņš.