"Talsi/Krauzers" viesos sakauj "Pārgauju"

06.03.2016

ELVI florbola līgā vīriešiem noslēgumam tuvojas četru vājāko komandu papildturnīrs. Savu priekšpēdējo spēli tajā šovakar Stalbē aizvadīja vietējā "Pārgauja" un "Talsi/Krauzers" - pārliecinošu uzvaru ar 10:5 svinēja talsenieki, kuru rindās ar 5 (2+3) punktiem izcēlās Jānis Škutāns.

Stalbē notikušās spēles rezultātu jau 8.sekundē atklāja viesi Mārtiņa Maķevica personā (1:0), pēc pirmā perioda "Talsiem/Krauzeram" bija tikai vienu vārtu pārsvars - 4:3. Otrās trešdaļas laikā "Pārgauja" guva divus vārtus, bet talsenieki divas reizes vairāk - 8:5. Pēdējā periodā stalbieši palika tukšā, bet viesi iemeta vēl divus golus un varēja svinēt ļoti pārliecinošu uzvaru ar 10:5.

Labākā spēlētāja balvu Talsu komandā saņēma vārtsargs Kārlis Švampe, kurš atvairīja 27 no 32 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais ar 5 (2+3) punktiem bija Jānis Škutāns, Krišam Treimanim 3 (2+1) punkti, bet divus golus iemeta Jānis Ragovskis. Par labāko Stalbes komandas rindā atzina Ediju Ventu, kura kontā 2 (1+1) punkti, divus golus iemeta Oskars Balodis. "Talsiem/Krauzeram" pēc šīs uzvaras ir 29 punkti, turnīra tabulā talsenieki atgriezās sev ierastajā devītajā vietā.

SK "Pārgauja" - "Talsi/Krauzers" 5:10 (3:4, 2:4, 0:2)

32:23 (16:13, 6:5, 10:5)

SK "Pārgauja" – Oskars Balodis 2 (2+0), Edijs Vents 2 (1+1), Andris Rodionovs 1 (1+0), Artūrs Gūtmanis 1 (1+0), Lavrentijs Šarovs 1 (0+1), Olafs Zvīnis 1 (0+1), Lauris Ābols 1 (0+1), Gatis Grāvelis 1 (0+1).

"Talsi/Krauzers" – Jānis Škutāns 5 (2+3), Krišs Treimanis 3 (2+1), Jānis Ragovskis 2 (2+0), Oskars Sidra 2 (1+1), Reinis Neimanis 2 (1+1), Deivids Barkovskis 1 (1+0), Mārtiņš Maķevics 1 (1+0), Kārlis Švampe 1 (0+1), Ginters Āboliņš 1 (0+1), Armands Budreika 1 (0+1).