Mūsu juniores līdzvērtīgā cīņā piekāpjas "Pirkkala" U19 komandai

06.02.2016

Šorīt Somijā Latvijas U19 sieviešu florbola izlase aizvadīja otro pārbaudes spēli, kurā ar 3:5 atzina kluba "Pirkkala" junioru komandas pārākumu. Par labāko spēlētāju mūsu valstsvienībā tika atzīta komandas kapteine Liene Krauja.

Latvijas sieviešu U19 florbola izlase tikai vakar vakarā Tamperē aizvadīja savu pirmo pārbaudes spēli, kurā ar 2:5 piekāpās vienaudzēm no SC "Classic", bet jau šorīt krustoja nūjas ar cita kluba - "Pirkkala" juniorēm, kurām nacionālajā čempionātā veicas labāk, nekā vakardienas pretiniecēm. Spēle notika nedaudz neierastā formātā - 3x15 minūtes ar piecas minūtes ilgiem pārtraukumiem.

Mūsu komandas vārtu drošība pirmajā trešdaļā bija uzticēta Alisei Lakijai Širvei. Pretinieces viņu pirmo reizi sarūgtināja perioda vidū (0:1), bet jau drīz latvietēm izdevās līdzvērtīga atbilde - Ievas Ločmeles piespēli vārtu guvumā pārvērta Inga Ametere - 1:1. Pirmo trešdaļu tomēr uzvarēja somietes - 2:1.

Otro periodu ļoti veiksmīgi aizvadīja mūsu florbolistes - vispirms savus otros vārtus šajā mačā iemeta Inga Ametere, kurai asistēja Monika Džigure (2:2), bet drīz pēc tam latvietēm pat izdevās izvirzīties vadībā - golu iemeta Paula Zute pēc Elizabetes Pavlovskas piespēles (3:2). Mūsu izlases vārtsardzei Elīnai Jeigei liktenīga izrādījās perioda pēdējā sekunde, kad viņa vienīgo reizi ielaida bumbiņu savā cietoksnī - 3:3.

Arī pēdējā trešdaļā laukumā turpinājās līdzvērtīga cīņa, tomēr mūsu izlases florbolistēm pie vārtu guvuma tikt vairs neizdevās, kamēr mājinieces divas reizes pārspēja latviešu vārtsardzi Janu Filipsoni, svinot uzvaru ar 5:3. Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīta kapteine Liene Krauja.